sprzedaż mieszkania

Masz modową zagwozdkę i chcesz poznać opinie innych? Szukasz konkretnego produktu i nie możesz go znaleźć? Nasza społeczność na pewno Ci doradzi!
ginny

sprzedaż mieszkania

Post autor: ginny »

Chcę sprzedać mieszkanie. Nie mam niestety w tym w ogóle doświadczenia, a wiem, że to nie jest prosta sprawa. Na pewno skorzystam z pomocy pośrednika, tylko właśnie - jaki pośrednik (najlepiej z Poznania) sprawdzi się najlepiej? Znajoma poleca Evertis. Podobno profesjonalnie przygotowują cały proces, łącznie z wyceną nieruchomości opartą o opinię rzeczoznawcy majątkowego. Co myślicie o tym biurze? Macie jakieś doświadczenia?
stejk

Re: sprzedaż mieszkania

Post autor: stejk »

Jeśli doszło do zalania w Twoim mieszkaniu, to warto jak najszybciej skonsultować się z ekspertem od osuszania. Zauważyłam, że firma https://optimal-osuszanie.pl/osuszanie-pomieszczen/ oferuje takie usługi, więc może warto byłoby się z nimi skontaktować. Sądzę, że szybko znajdą dla Ciebie odpowiednie rozwiązanie.
ewkaaa

Re: sprzedaż mieszkania

Post autor: ewkaaa »

Ostatnio skupiłam się na starannym rozważaniu różnych alternatyw dotyczących przyszłego miejsca zamieszkania. Jedną z propozycji, która wyjątkowo mnie zainteresowała, są nieruchomości apartament . Ich solidne wykonanie i wyjątkowy design naprawdę mnie zachwyciły.
ODPOWIEDZ