System WMS - jak się sprawdza?

Masz modową zagwozdkę i chcesz poznać opinie innych? Szukasz konkretnego produktu i nie możesz go znaleźć? Nasza społeczność na pewno Ci doradzi!
Awatar użytkownika
bahamamama
Posty: 303
Rejestracja: 22 maja 2019, 15:17

System WMS - jak się sprawdza?

Post autor: bahamamama »

Jak sprawdza się taki system WMS?
Ktoś z was miał z tym cokolwiek do czynienia?
Tutajhttps://icon24.pl/modul-magazyn/ widziałam stronkę, gdzie dość dużo o tym piszą i można poznać chociaż takie podstawowe zagadnienia.
Chciałabym jednak dowiedzieć się czegoś więcej od kogoś, kto miał z tym cokolwiek do czynienia np. w pracy.
Grażyna

Re: System WMS - jak się sprawdza?

Post autor: Grażyna »

Z pewnością tego typu program ułatwi prowadzenie magazynu. My sobie znakomicie radziliśmy na samym początku. Sklep był niewielki, więc towaru nie było zbyt dużo. Później szło nam coraz gorzej, dlatego postanowiliśmy zlecić wszystko firmie KMC services https://kmc-services.com.pl/uslugi-magazynowe/. Przejęli od nas całościowo zarządzanie magazynem i teraz wszystko chodzi jak w zegarku. Teraz stoki magazynowe praktycznie nie istnieją.
Joaśśka

Re: System WMS - jak się sprawdza?

Post autor: Joaśśka »

Witajcie. Kryzys związany z pandemią dotknął niespodziewanie nas wszystkich. Z pewnością każdemu przyda się optymalizacja kosztów magazynowania. Jeśli nie wiecie z czym to się je, to zapoznajcie się z artykułem https://entra-group.eu/publikacje/optym ... e-kryzysu/ Z perspektywy czasu widzę jak bardzo nam to pomogło.
Magduśkaa

Re: System WMS - jak się sprawdza?

Post autor: Magduśkaa »

Dobrze wiedzieć. Program do obsługi magazynu to obecnie konieczność, jeśli chce się mieć organizację na najwyższym poziomie. Robię kosztorys budowy magazynu łącznie z wyposażeniem. Będziemy się starać o dofinansowanie, więc papiery muszą być zrobione bezbłędnie. Będą nam również potrzebne przenośniki taśmowe producent Porkon http://www.porkon.pl/ ma najlepszy sprzęt. Mam nadzieję, że dostaniemy te pieniądze na pokrycie części kosztów.
ODPOWIEDZ