wirtualne biuro

Masz modową zagwozdkę i chcesz poznać opinie innych? Szukasz konkretnego produktu i nie możesz go znaleźć? Nasza społeczność na pewno Ci doradzi!
Awatar użytkownika
paulinabb
Posty: 60
Rejestracja: 20 sty 2020, 9:09

wirtualne biuro

Post autor: paulinabb »

Czy ktoś z Was korzystał z usługi wirtualne biuro Kraków? Podzielcie się opiniami :)
Awatar użytkownika
linia
Posty: 112
Rejestracja: 18 maja 2019, 13:56

Re: wirtualne biuro

Post autor: linia »

Ja korzystam z takiego biura, które znalazłam tutaj dc.biz.pl . To bardzo dobre rozwiązanie dla firm, które nie potrzebują tradycyjnego biura lub ich na nie nie stać. Tradycyjnie wynajmowana przestrzeń biurowa wiąże się z dużymi kosztami. Takie rozwiązanie jak wirtualne biuro jest zdecydowanie tańsze, a daje to czego każda firma potrzebuje czyli adresu siedzimy. Na prawdę warto się zastanowić nad taką alternatywą bo naprawdę się to opłaca.
Awatar użytkownika
pogk21
Posty: 1
Rejestracja: 22 maja 2020, 8:32

Re: wirtualne biuro

Post autor: pogk21 »

Ja korzystam od dawna z usług w zakresie wirtualnego biura w Warszawie www.biurohello.pl - prestiżowa lokalizacja, pełna obsługa korespondencji oraz lini telefonicznej, usługi sekretarskie, niskie koszty utrzymania - powiem wam że jestem mega zadawolony, bo wynajęcie normalnego biura z sekretarką w Warszawce zjadło by mnie z kosztami. :D
Awatar użytkownika
gemma
Posty: 51
Rejestracja: 11 gru 2019, 12:12

Re: wirtualne biuro

Post autor: gemma »

Zgadzam się, że to tańsza, bardziej opłacalna opcja. Mnie dodatkowo przekonuje prestiżowy, wirtualny adres. Sama skorzystałam z usługi https://www.jerozolimskie89.eu/ na wirtualne biuro w Warszawie. :)
Awatar użytkownika
iza
Posty: 93
Rejestracja: 12 cze 2019, 9:04

Re: wirtualne biuro

Post autor: iza »

To prawda, korzyści z takiego rozwiązania są wymierne. Jednak ja wybrałam inną opcję taką jak coworking https://www.cospot.pl/ a mają oni w ofercie między innymi biura prywatne, biurka dedykowane oraz salki konferencyjne.
ODPOWIEDZ