Aplikacja SocialGood cashback do 100% oraz bonus 200$ za zakupy na kwotę powyżej 30$ (promocja do 31 stycznia 2022 r.).

Rabaty, wyprzedaże, przeceny! Uwielbiamy dobre okazje, dlatego jeśli możesz się podzielić informacją o świetnej ofercie, daj znać!
karolllsz

Aplikacja SocialGood cashback do 100% oraz bonus 200$ za zakupy na kwotę powyżej 30$ (promocja do 31 stycznia 2022 r.).

Post autor: karolllsz »

Social Good - Promocja cashback do 100% zwrotu za zakupy do 10000$ (w tokenach SG) oraz bonus 200$ (w tokenach SG) za zakupy na kwotę powyżej 30$ (37$ - z dodatkowymi opłatami, podatkami) do 31 stycznia 2022 r.

BONUS otrzymamy tylko rejestrując się ze specjalnego reflinku!

https://socialgood.inc/ (tutaj możemy zapoznać się z warunkami promocji)

Kod referencyjny (należy go wpisać podczas rejestracji): CE4MPJ
Reflink (BONUS): https://referral.socialgood.inc/?id=CE4MPJ

SocialGood to aplikacja na smartfony za pomocą której za zakupy m.in. na eBay, AliExpress, Booking.com, Dhgate i itp. otrzymujemy cashback w postaci ich tokenów kryptowalutowych SG, które następnie możemy sprzedać na największych kryptowalutowych giełdach tj. BitMart, Bittrex, Uniswap.
Aplikacja w pełni sprawdzona (sam korzystałem, tylko z innego bonusu). Wiele osób już z niej skorzystało i otrzymało tokeny, które następnie sprzedało na giełdach.

Aliexpress – zwrot 100%
Ebay - zwrot 50%
Booking.com – zwrot 50%

Social Good Foundation Inc. zarejestrowana 18F West Tower Otemachi First Square, 1-5-1 Otemachi, Chiyoda-ku, Tokyo, Japan
Cyt.,,As a member of the FinTech Group of Japan founded in 2005, The SocialGood Foundation's crypto back business is approved by and is publicly supported by the Tokyo Metropolitan Government in Japan”.
Tutaj możemy więcej o nich się dowiedzieć https://socialgood-foundation.com/

Jak wygląda rejestracja (opis):
1 Pobierz aplikację z powyższego reflinku: https://referral.socialgood.inc/?id=CE4MPJ
2 Następnie kliknij w ,,ludzika” i zarejestruj się wpisując kod polecający: CE4MPJ
(zakup należy wykonać w ciągu 30 dni od rejestracji do 31 stycznia 2022 r.)
3 Dokonujemy zakupu poprzez aplikację na kwotę co najmniej 30$ (37$) (Dla bezpieczeństwa należy zakupić towar na kwotę powyżej 37$, kwota netto wydana, wyłączając wszelkiego rodzaju daniny publiczne. W zakup wliczany tzw. ,,Tax Rate" w wysokości 23%).
Najlepiej jest wybrać sklep oferujący 100% cashbacku.
3a Uwaga – Zakupu dokonujemy w aplikacji SocialGood, nie wychodzimy z aplikacji podczas zakupów! Po wybraniu danego sklepu wyświetla się ikonka ,,Activated” z informacją za jakie zakupy otrzymamy cashback. Podczas zakupów w prawym górnym rogu znajduje się właśnie ta ikonka ,,Activated”, która potwierdza, że zakup zostanie prawidłowo dokonany.
4 Po wszystkim otrzymamy email z informacją o dokonanym zakupie i dalszym harmonogramie zatwierdzenia płatności oraz przyznania tokenów:
a) w aplikacji SocialGood w zakładce ,,Shopping History” pojawi się twój zakup w ciągu 7 dni – status pending
b) w ciągu (30)60-90 dni nastąpi zatwierdzenie płatności oraz tokenów SG i zmieni się status transakcji z pending na approved.
c) po zatwierdzeniu zakupu będzie można przetransferować tokeny SG na giełdę i je sprzedać.

Jak sprzedać tokeny SG?
W sieci jest wiele poradników na ten temat (google, youtube). W skrócie będziemy musieli otworzyć konto na jednej z giełd (co się nie wiąże z kosztami): Bittrex, BitMart , Uniswap, P2PB2B i sprzedać tokeny SG.

Poniżej więcej informacji o tokenie.
https://coinmarketcap.com/currencies/socialgood/markets/
https://www.coingecko.com/pl/waluty/socialgood

Link do twittera SocialGood: https://twitter.com/socialgood_Inc
Link do facebooka SocialGood: https://www.facebook.com/socialgoodinc/

Chciałbym zaznaczyć na koniec, że nie ponoszę odpowiedzialności w przypadku, gdy osoba rejestrująca się nie otrzyma tokenów. Aplikacja działa i wypłaca już długi czas (wcześniej był mniejszy bonus), ale jak wszystko na tym świecie kiedyś się kończy. Mimo to, aplikacja jest oceniana jako wiarygodna (na ten moment).