gdzie się ogłaszać

Rabaty, wyprzedaże, przeceny! Uwielbiamy dobre okazje, dlatego jeśli możesz się podzielić informacją o świetnej ofercie, daj znać!
Awatar użytkownika
Modnakobieta
Posty: 175
Rejestracja: 13 sie 2019, 13:46

gdzie się ogłaszać

Post autor: Modnakobieta »

Bardzo fajna jest też taka opcja jak bezpłatny portal ogłoszeniowy Pokato. Na takich serwisach można znaleźć najróżniejsze ogłoszenia, zarówno jeśli chodzi o towary, jak i nieruchomości czy samochody. Warto szukać różnych korzystnych ofert w sieci.
Awatar użytkownika
star
Posty: 75
Rejestracja: 08 lis 2019, 10:57

Re: gdzie się ogłaszać

Post autor: star »

Dzieki za informacje.
Awatar użytkownika
Izka
Posty: 39
Rejestracja: 17 cze 2019, 21:54

Re: gdzie się ogłaszać

Post autor: Izka »

Chyba najlepiej na Sprzedajemy lub OLX, bo tam możesz dodać bezpłatne ogłoszenia, a zagłąda tam sporo osób.
Awatar użytkownika
jowitka
Posty: 107
Rejestracja: 17 kwie 2019, 0:29

Re: gdzie się ogłaszać

Post autor: jowitka »

Najlepiej ogłaszać się w miejscach, gdzie przede wszystkim można nadawać ogłoszenie za darmo . Po co płacić kolosalne pieniądze, jak są strony dobrze rozwinięte, gdzie dają możliwość dawania za free różnego rodzaju ofert. Zobaczcie sobie dla przykładu stronę clixs.pl. Tam praktycznie można znaleźć wszystko. Jest to super portal ogłoszeniowy, godny uwagi.
Ostatnio zmieniony 31 maja 2020, 21:26 przez jowitka, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
modna9
Posty: 281
Rejestracja: 04 kwie 2019, 22:22

Re: gdzie się ogłaszać

Post autor: modna9 »

A może serwis z ogłoszeniami https://multino.pl/ będzie dla Ciebie odpowiednim miejscem? Znajdziesz tam sporo ciekawych i użytecznych rzeczy ale także wystawisz swoje produkty, dzięki czemu sprzedaż je z zyskiem. Bez wątpienia jest to dobrze rozbudowany portal, w którym znajdziesz sporo ciekawych nowości oraz przeróżnych kategorii dopasowanych do Twoich oczekiwań i potrzeb.
Awatar użytkownika
Zdzisiek78
Posty: 745
Rejestracja: 19 lip 2019, 9:41

Re: gdzie się ogłaszać

Post autor: Zdzisiek78 »

modna9 pisze: ↑26 maja 2020, 21:45 Znajdziesz tam sporo ciekawych i użytecznych rzeczy ale także wystawisz swoje produkty, dzięki czemu sprzedaż je z zyskiem. Bez wątpienia jest to dobrze rozbudowany portal, w którym znajdziesz sporo ciekawych nowości oraz przeróżnych kategorii dopasowanych do Twoich oczekiwań i potrzeb.
Jeśli chodzi o sprzedaż, to świetnym miejscem na ogłaszanie jest Amazon, który oficjalnie wchodzi na polski na rynek i daje możliwość dotarcia do klientów na prawie całym świecie. Jeśli macie jakieś obawy przed sprzedażą na Amazonie, to koniecznie zajrzyjcie na https://www.nethansa.com/pl/blog/6-najc ... mi-radzic/, gdzie powinniście je wszystkie rozwiać. Dodatkowo warto byście zajrzeli do innych artykułów, gdzie dowiecie się jak na Amazonie sprzedawać i jak się cały czas rozwijać.
Ważka G

Re: gdzie się ogłaszać

Post autor: Ważka G »

Darmowe ogłoszenie możecie także wstawić na ten portal https://ogloszeniadolnoslaskie.pl, można wybrać sortowanie na podstawie lokalizacji i zamieścić ogłoszenie lokalne. To nowy serwis, więc nie ma wyróżniania czy promowania dodatkowe środki, a oferta jest widoczna.
Koza

Re: gdzie się ogłaszać

Post autor: Koza »

Aby skutecznie sprzedawać swoje produkty w całej Europie na Amazon, kluczowe jest zrozumienie różnic w preferencjach i potrzebach klientów w różnych krajach. Opracowanie strategii lokalizacji, która obejmuje tłumaczenie opisów produktów i dostosowanie oferty do specyficznych rynków, jest ważnym krokiem. Dodatkowo, należy uwzględnić logistykę i obsługę klienta w różnych językach. Przydatne informacje na temat rozpoczęcia sprzedaży na Amazon w Europie można znaleźć na stronie https://www.twojecentrum.pl/jak-sprzeda ... na-amazon/ więc pamiętaj, że sukces na Amazonie w Europie wymaga dobrze przemyślanej strategii sprzedaży i marketingu.
ukrainka

Re: gdzie się ogłaszać

Post autor: ukrainka »

Jak powinna wyglądać skuteczna sprzedaż ? W sieci mamy mnóstwo kursów na ten temat, ale prawda jest taka, że jednak największym błędem jest złe ukierunkowanie środków i naszych planów. Szukajmy więc odpowiednich działań, co wy na to?
ODPOWIEDZ