Leki w dobrej cenie

Rabaty, wyprzedaże, przeceny! Uwielbiamy dobre okazje, dlatego jeśli możesz się podzielić informacją o świetnej ofercie, daj znać!
Awatar użytkownika
Karyna_60
Posty: 1
Rejestracja: 19 lis 2021, 19:51

Leki w dobrej cenie

Post autor: Karyna_60 »

Które apteki są Waszym zdaniem najtańsze? Zastanawiam się, czy warto polować raczej w mniejsze, lokalne apteki, czy lepszą opcją będą jednak ogólnopolskie sieciówki? Wiem, że warto sprawdzać ceny w internecie, bo takich miejsc jak apteka online jest naprawdę sporo, a one też rywalizują między sobą cenami - głównie suplementów i kosmetyków, bo leki na receptę powinny być w stałej cenie.

www fde
melinda

Re: Leki w dobrej cenie

Post autor: melinda »

w DOZ stacjonarnie leki można kupić w bardzo dobrej cenie ja tam już od kilku lat kupuję, nie zauważyłam jakichś mocnych podwyżek, zresztą niedaleko mnie jest kilka aptek i wydaje mi się, ze doz wypada najkorzystniej
elizka

Re: Leki w dobrej cenie

Post autor: elizka »

Faktycznie w DOZie można dorwać leki i suplementy w dobrej cenie. W mojej miejscowości właśnie w dbam o zdrowie wychodzą najtaniej, nawet jeśli chodzi o leki na receptę.
Mela

Re: Leki w dobrej cenie

Post autor: Mela »

Zdecydowanie w doz są najkorzystniejsze ceny, od wielu miesięcy płacę tam tyle samo za swoje standardowe leki i nie było żadnych podwyżek. Znajomi też kupują już tylko w doz.
miszka

Re: Leki w dobrej cenie

Post autor: miszka »

Owszem, w DOZie ceny naprawdę dobrze się trzymają, kupuje u nich już dłuższy czas i da się zauważyć, że te ceny tak nie szybują i można cały czas dostać leki w cenach jak kiedyś.
dadaria

Re: Leki w dobrej cenie

Post autor: dadaria »

Na pewno w dozie są leki w dobrych cenach. Kupuję tam regularnie. Jak porównałam ceny w okolicznych aptekach to się za głowę złapałam, jakie podwyżki. W dozie póki co ceny mają bez zmian
kasiawu

Re: Leki w dobrej cenie

Post autor: kasiawu »

Jeśli chodzi o leki to już dawno temu zrezygnowałam z aptek stacjonarnych bo mają dużo wyższe ceny niż internetowo.. z resztą nie tyczy się to tylko aptek a wszystkich sklepów:) Uwielbiam robić zakupy online i jest to dla mnie niesamowita oszczędność cennego czasu, nie muszę stać w tych długich i niekończących się kolejkach ;) Bardzo polecam szukać promocji na https://krainaoszczedzania.pl/. Odkąd preferuje robienie zakupów przez internet, moje oszczędności znacząco wzrosły :P
ludmiłka

Re: Leki w dobrej cenie

Post autor: ludmiłka »

W moim mieście najlepsze ceny na leki i suplementy ma apteka Dbam o Zdrowie. Kupuję u nich regularnie swoje leki na receptę i cały czas są w dobrej cenie tak jak kiedyś.
wiesiek

Re: Leki w dobrej cenie

Post autor: wiesiek »

Jeśli mogę wam coś doradzić, to uważam, że warto zainteresować się produktem Neoglandyna. Jest to doskonały suplement diety, który zawiera wysokiej jakości kwasy omega-3, mające pozytywny wpływ na funkcjonowanie organizmu. Zachęcam do bliższego przyjrzenia się tej propozycji.
ODPOWIEDZ