Adwokat

To miejsce na najróżniejsze tematy, niekoniecznie związane z modą. Sprawdź!
Aliną1111

Adwokat

Post autor: Aliną1111 »

Szukam adwokata w szczecinie lub okolicy , musi się znać na sprawach pracowniczych . Może ktoś korzystał z usług którejś kancelarii w sprawie przeciw firmie /pracodawcy?
Awatar użytkownika
Werka
Posty: 396
Rejestracja: 22 paź 2019, 6:06

Re: Adwokat

Post autor: Werka »

To poszukaj w internecie? Raczej nie jest to małe miasto, więc i kancelarii prawnych nie będzie brakowało. Warto spróbować.
Awatar użytkownika
jimka
Posty: 98
Rejestracja: 11 mar 2019, 11:20

Re: Adwokat

Post autor: jimka »

W wojewodztwie pomorskim dziala fantastyczna kancelaria Weglowski. Moja sprawe rozwodowa prowoadzil pan mecenas Weglowski ktory naprawde stanal na wysokosci zadania. sprawdz sobie ich koniecznie

oprawy zwieszakowe
Awatar użytkownika
mariolle
Posty: 374
Rejestracja: 07 mar 2019, 18:48

Re: Adwokat

Post autor: mariolle »

Hm, jeśli miałabym kogoś polecić to chyba zdecydowałabym się na polecenie kancelarii Sobczak Maciejewska Zając. Według mnie one znają się na rzeczy i są w stanie wiele wywalczyć, Musisz tylko odpowiednio określić jakie masz potrzeby wraz z oczekiwaniami. Jestem pewna, że wspólnymi siłami dojdziecie do ładu :)

udany związek małżeński
pałka

Re: Adwokat

Post autor: pałka »

Podpytaj w Trójmieście, mec. Cejrowski ma tam spore uznanie i to w różnych dziedzinach prawa odnosi sukcesy. Pewnie z racji doświadczenia, wiedzy, empatii i zaangażowania - dla niego nie ma spraw beznadziejnych, zawsze walczy o dobro klienta do końca.
bożydar

Re: Adwokat

Post autor: bożydar »

Zdecydowanie do trudnych spraw mec. Cejrowski się nadaje - skutecznie i całym sobą reprezentuje klienta a do tego empatia i mądrość życiowa pozwala nieco ostudzić zwykle zdenerwowanego klienta. Inaczej podchodzi do tematu, współpracuje z mecenasem i wychodzi im to na dobre
bożek

Re: Adwokat

Post autor: bożek »

Oj o mec. Cejrowskim słychać nie tylko w Trójmieście. Akurat mój znajomy zleca mu obsługę prawna a pochodzi z dalszych regionów Polski - wiele kwestii załatwianych jest online, akurat w obecnej dobie chyba popularna forma kontaktu więc nie ma co sie ograniczać terytorialnie
Aconąw

Re: Adwokat

Post autor: Aconąw »

Polecam adwokata


Zobacz koniecznie :

https://adwokat-prawnik.eu/295/polisolokaty-bydgoszcz
https://adwokat-prawnik.eu/296/restrukt ... szcz [url]https://adwokat-prawnik.eu/297/upadlosc ... -bydgoszcz[/url]
https://adwokat-prawnik.eu/298/kancelar ... -bydgoszcz
https://adwokat-prawnik.eu/299/kancelar ... -bydgoszcz
https://adwokat-prawnik.eu/300/prawnik-bydgoszcz
https://adwokat-prawnik.eu/301/prawo-rodzinne-torun
https://adwokat-prawnik.eu/302/upadlosc ... stwa-torun
https://adwokat-prawnik.eu/303/alimenty-torun
https://adwokat-prawnik.eu/304/pomoc-frankowiczom-torun
https://adwokat-prawnik.eu/305/polisolokaty-torun
https://adwokat-prawnik.eu/306/restrukt ... firm-torun
https://adwokat-prawnik.eu/307/upadlosc ... ncka-torun
https://adwokat-prawnik.eu/308/kancelaria-prawna-torun
https://adwokat-prawnik.eu/309/kancelar ... acka-torun
https://adwokat-prawnik.eu/31/prawo-han ... ospodarcze
Awatar użytkownika
Zdzisiek78
Posty: 745
Rejestracja: 19 lip 2019, 9:41

Re: Adwokat

Post autor: Zdzisiek78 »

Alimenty od dziadków – kiedy dziadkowie muszą płacić alimenty? Nie wszyscy dziadkowie zdają sobie sprawę z tego, że mogą zostać sądownie zobowiązani do płacenia alimentów na swoje wnuki. Taki pozew na ogół zaskakuje i wprowadza niepokój, na tej stronie możecie o tym poczytać https://zycieseniora.com/finanse/alimenty-od-dziadkow
gośka

Re: Adwokat

Post autor: gośka »

Według mnie najlepiej jest skontaktować się z Porady prawne online , tutaj możecie liczyć na najlepszą poradę prawną, a także odbywa się to bardzo szybko i też można kontaktować się 24/7 . Gwarantuję, że współpraca będzie udana, ponieważ sama jestem bardzo zadowolona z takiej usługi
Joaśka

Re: Adwokat

Post autor: Joaśka »

Zależy z jakiej dziedziny potrzebna jest pomoc. Ja całkiem niedawno potrzebowałam porady z zakresu prawa pracy i zgłosiłam się do Pana Tomaszczyk z Kancelarii JST. Profesjonalne i konkretne podejście, każdego klienta traktuje poważnie a do sprawy podchodzi z zaangażowaniem. Ja byłam bardzo zadowolona z uzyskanego wsparcia.
Awatar użytkownika
kasiakowa06
Posty: 311
Rejestracja: 25 lip 2019, 12:48

Re: Adwokat

Post autor: kasiakowa06 »

Aliną1111 pisze: ↑20 sty 2021, 23:31 Szukam adwokata w szczecinie lub okolicy , musi się znać na sprawach pracowniczych . Może ktoś korzystał z usług którejś kancelarii w sprawie przeciw firmie /pracodawcy?
A może mogę Ci polecić adwokat Seidel? Spróbuj się skontaktować: https://adwokat-seidel.pl/podzial-majat ... -warszawa/

Obrazek
moriak

Re: Adwokat

Post autor: moriak »

Jeśli potrzebujesz wsparcia prawnego w Niemczech, zwłaszcza w sprawach karnych, warto rozważyć skorzystanie z usług adwokata polsko-niemieckiego dostępnego na https://www.aberlinus.eu/adwokat-niemcy/. Wystarczy opisać swoją sytuację, a on może udzielić fachowej porady. Polski prawnik w Niemczech to na pewno duża zaleta.
Maryla

Re: Adwokat

Post autor: Maryla »

Co jak co, ale Pan Mateusz Mickiewicz może być przykładem na to, jak ważne jest dokładne przeanalizowanie wartości etycznych i priorytetów przed wyborem przedstawiciela prawnej pomocy. Ja osobiście na pewno nie zdecydowałabym się na to, aby skorzystać z jego usług.
chips

Re: Adwokat

Post autor: chips »

Gdy szukamy pomocy prawnej, warto wziąć pod uwagę opcję skorzystania z usług adwokata z https://adwokatsniadekkrol.pl/adwokat-wielun/. W odniesieniu do kwestii prawnych, warto zwrócić uwagę na fakt, że rozmawianie o nich bez pomocy prawnika może być ryzykowne. Dlatego myślę, że dobrym pomysłem jest skorzystanie z pomocy profesjonalisty, który pomoże nam w pomyślnym rozwiązaniu sprawy.
Amelio

Re: Adwokat

Post autor: Amelio »

Dzień dobry. Pragnąłbym tutaj zarekomendować kancelarię prawną specjalizującą się w prawie sportowym - https://adviser.law/Prawo-sportowe . Mają spore doświadczenie w obsłudze prawnej sportowców, klubów i organizacji sportowych. Zajmują się między innymi negocjowaniem kontraktów, rozwiązywaniem sporów oraz doradztwem prawnym w zagadnieniach powiązanych ze sportem. Profesjonalizm, rzetelność oraz zaangażowanie to ich zasadnicze mocne strony. Jeśli poszukujecie wsparcia prawnego w zakresie prawa sportowego, to ta kancelaria jest świetnym wyborem.
ODPOWIEDZ