Alimenty

To miejsce na najróżniejsze tematy, niekoniecznie związane z modą. Sprawdź!
Awatar użytkownika
Karolina
Posty: 42
Rejestracja: 07 sty 2019, 9:39

Alimenty

Post autor: Karolina »

Potrzebujesz pomocy prawnika w sprawach o alimenty na rzecz dzieci lub małżonka? A może potrzebujesz wsparcia w sprawach o rozwód lub separację? Jeśli tak, to koniecznie zapoznaj się z kancelarią jrkancelaria.pl.
Awatar użytkownika
Moniska
Posty: 76
Rejestracja: 07 paź 2019, 19:26

Re: Alimenty

Post autor: Moniska »

Rzeczywiście warto tu zdecydowanie postawić na pomoc odpowiedniego prawnika, adwokata. Myślę, że ta także przyda się wam przy sprawach rozwodowych, te nie raz mają skomplikowany przebieg. Zobaczcie sobie też tu ofertę od https://www.adwokatkoscielny.pl/ Znajdziecie tu pomoc świetnych adwokatów kościelnych, konkretnie to zajmują się pomocą przy stwierdzeniu nieważności małżeństwa.
Awatar użytkownika
Zdzisiek78
Posty: 745
Rejestracja: 19 lip 2019, 9:41

Re: Alimenty

Post autor: Zdzisiek78 »

Alimenty to bardzo ważna sprawa. W końcu to pieniądze na utrzymanie wspólnych dzieci. Szkoda, że wielu mężczyzn tego nie rozumie i unika, uchyla się od płacenia. Często też zaniżają swoje dochody, żeby tylko płacić jak najmniej. Dla mnie to żenujące. Ostatnio moja siostra składała pozew o podwyższenie alimentów. Pomogła kancelaria https://jednoralski.pl/podwyzszenie-ali ... zna-zadac/
Awatar użytkownika
kiwi
Posty: 162
Rejestracja: 18 gru 2018, 20:59

Re: Alimenty

Post autor: kiwi »

Tutaj https://gautier.com.pl/adwokat-rodzinny/ też jest namiar na prawnika, który specjalizuje się między innymi w sprawach rodzinnych. Myślę, że warto w takiej sytuacji skorzystać z pomocy adwokata, bo samemu to bardzo trudno odnaleźć się w gąszczu tych wszystkich przepisów i kruczków prawnych. Poza tym na rozprawie będziecie czuć się pewnie i mniej się będziecie stresować.
ściana

Re: Alimenty

Post autor: ściana »

przydałby mi się taki adwokat od alimentów
Awatar użytkownika
struna
Posty: 29
Rejestracja: 28 sty 2020, 10:34

Re: Alimenty

Post autor: struna »

Mogę Ci w takim razie polecić adwokata Łukasza Węgłowskiego ze Szczecina, on jest najlepszy od rozwodów, alimentów i podziału majątku i działa na całym Pomorzu i Wybrzeżu
ODPOWIEDZ