Angielski

To miejsce na najróżniejsze tematy, niekoniecznie związane z modą. Sprawdź!
Awatar użytkownika
Sylwia
Posty: 522
Rejestracja: 08 maja 2019, 23:12

Angielski

Post autor: Sylwia »

Witajcie,
czy są tutaj jakieś osoby, które uczą się języka angielskiego? Jeśli tak, to zachęcam do zapoznania się z materiałami na stronie internetowej https://www.profi-lingua.pl/blog/stopni ... usisz-znac. Dowiecie się z nich, jakie zasady obowiązują przy stopniowaniu przymiotników w języku angielskim ;)
Awatar użytkownika
kasiakowa06
Posty: 311
Rejestracja: 25 lip 2019, 12:48

Re: Angielski

Post autor: kasiakowa06 »

Sylwia pisze: ↑01 wrz 2021, 11:50 Witajcie,
czy są tutaj jakieś osoby, które uczą się języka angielskiego? Jeśli tak, to zachęcam do zapoznania się z materiałami na stronie internetowej profi-lingua.pl/blog/stopniowanie-przymiotnikow-po-angielsku-zasady-ktore-musisz-znac. Dowiecie się z nich, jakie zasady obowiązują przy stopniowaniu przymiotników w języku angielskim ;)
No chyba angielski to już język obowiązkowy do nauki ;) Chodzę na zajęcia do https://mak.edu.pl/dorosli-nad-stronka/ ... owa-huta/s

Obrazek
obierękk12

Re: Angielski

Post autor: obierękk12 »

Świetnym patentem na nauczenie się języka nie tylko angielskiego ale także innego obcego języka jest oswajanie się z nim np. poprzez słuchanie radia bądź oglądanie filmów. Takie filmy i seriale można obejrzeć za darmo na stronie vod https://ogladaj.to/ korzystam z niej już od jakiegoś czasu i polecam.
paullaa

Re: Angielski

Post autor: paullaa »

Angielski to podstawa w dzisiejszych czasach! Każdy powienien znać ten jezyk chociaż w stopniu podstawowym. Ja po przeczytaniu tego artykułu https://www.globewings.net/pl/zycie/ang ... iecej.html postanowiłam zapisać się na kurs jezykowy online i nie żałuję.
emiś0044

Re: Angielski

Post autor: emiś0044 »

Chcecie nauczyć się języka angielskiego? A może chcielibyście zapisać swoje dziecko? Nic trudnego! Wystarczy, że zerkniecie sobie na stronę https://www.wrocek.pl/dziecko-a-kurs-je ... ielskiego/ i poszukacie tam odpowiedniej pomocy! Wiele cennych informacji uświadomiło mnie, że warto zapisać dziecko na język angielski.
Wiśko

Re: Angielski

Post autor: Wiśko »

Język angielski można się uczyć na kilka sposobów. Jak nie w szkółce z nauczycielem i innymi uczestnikami to online w zaciszu domowym. Jeśli nie wiesz co wybrać a szkółka ma takie warianty nauki to przeczytaj artykuł https://www.swidnik.pl/co-lepsze-nauka- ... acjonarny/ Pewnie pomoże ci w wyborze.
Awatar użytkownika
Kamilla36
Posty: 242
Rejestracja: 21 mar 2019, 18:12

Re: Angielski

Post autor: Kamilla36 »

Uważam, że każdy powinien znać język angielski w stopniu komunikatywnym. Jeśli chcesz się doszkolić ze znajomości tego języka, w pierwszej kolejności zajrzyj tutaj: http://www.torun.com.pl/index.php?akcja ... news=77531 . Na stronie jest wiele rzeczowych informacji, które pomogą Ci przede wszystkim w znalezieniu dobrej uczelni.
Kazach

Re: Angielski

Post autor: Kazach »

Dla mnie sam języka angielskie jest niezwykle ważny i jeśli tylko mam okazję to wtedy wolny czas poświęcam na naukę tego języka obcego. W końcu jednak zdecydowałem się zapisać do profesjonalnej szkoły językowej i wiem, ze to był najlepszy wybór jakiego mogłem dokonać. Bardzo fajnie, że w szkole językowej https://lincoln.edu.pl/krakow/jezyk-angielski/ mam możliwość współpracowania z bardzo dobrymi lektorami to akurat dla mnie jest niezwykle istotne.
Sławomir

Re: Angielski

Post autor: Sławomir »

Jeżeli są tutaj osoby, które mają problem z nauką języka obcego, to zdecydowanie polecam Wam sprawdzić porady w artykule na stronie - https://poznajnieznane.pl/jak-sie-zmoty ... ka-obcego/ . Według mnie warto inwestować czas oraz pieniądze w naukę języków obcych. Co Wy o tym myślicie?
Juki21

Re: Angielski

Post autor: Juki21 »

Chciałbym dobrze opanować język angielski. Na pewno musiałbym zainwestować w jakiś kurs, ale wydaje mi się, że oglądanie filmików na YouTube też może pomóc. Pod adresem: https://www.youtube.com/user/SzybkaNaukaPro jest kanał Szybka Nauka Pro, którzy prowadzą kursy online z angielskiego. Można tutaj znaleźć wiele istotnych informacji, które pomogą w nauce.
ODPOWIEDZ