Angielski

To miejsce na najróżniejsze tematy, niekoniecznie związane z modą. Sprawdź!
Awatar użytkownika
Sylwia
Posty: 522
Rejestracja: 08 maja 2019, 23:12

Angielski

Post autor: Sylwia »

Witajcie,
czy są tutaj jakieś osoby, które uczą się języka angielskiego? Jeśli tak, to zachęcam do zapoznania się z materiałami na stronie internetowej https://www.profi-lingua.pl/blog/stopni ... usisz-znac. Dowiecie się z nich, jakie zasady obowiązują przy stopniowaniu przymiotników w języku angielskim ;)
Awatar użytkownika
kasiakowa06
Posty: 311
Rejestracja: 25 lip 2019, 12:48

Re: Angielski

Post autor: kasiakowa06 »

Sylwia pisze: ↑01 wrz 2021, 11:50 Witajcie,
czy są tutaj jakieś osoby, które uczą się języka angielskiego? Jeśli tak, to zachęcam do zapoznania się z materiałami na stronie internetowej profi-lingua.pl/blog/stopniowanie-przymiotnikow-po-angielsku-zasady-ktore-musisz-znac. Dowiecie się z nich, jakie zasady obowiązują przy stopniowaniu przymiotników w języku angielskim ;)
No chyba angielski to już język obowiązkowy do nauki ;) Chodzę na zajęcia do https://mak.edu.pl/dorosli-nad-stronka/ ... owa-huta/s

Obrazek
obierękk12

Re: Angielski

Post autor: obierękk12 »

Świetnym patentem na nauczenie się języka nie tylko angielskiego ale także innego obcego języka jest oswajanie się z nim np. poprzez słuchanie radia bądź oglądanie filmów. Takie filmy i seriale można obejrzeć za darmo na stronie vod https://ogladaj.to/ korzystam z niej już od jakiegoś czasu i polecam.
paullaa

Re: Angielski

Post autor: paullaa »

Angielski to podstawa w dzisiejszych czasach! Każdy powienien znać ten jezyk chociaż w stopniu podstawowym. Ja po przeczytaniu tego artykułu https://www.globewings.net/pl/zycie/ang ... iecej.html postanowiłam zapisać się na kurs jezykowy online i nie żałuję.
emiś0044

Re: Angielski

Post autor: emiś0044 »

Chcecie nauczyć się języka angielskiego? A może chcielibyście zapisać swoje dziecko? Nic trudnego! Wystarczy, że zerkniecie sobie na stronę https://www.wrocek.pl/dziecko-a-kurs-je ... ielskiego/ i poszukacie tam odpowiedniej pomocy! Wiele cennych informacji uświadomiło mnie, że warto zapisać dziecko na język angielski.
Wiśko

Re: Angielski

Post autor: Wiśko »

Język angielski można się uczyć na kilka sposobów. Jak nie w szkółce z nauczycielem i innymi uczestnikami to online w zaciszu domowym. Jeśli nie wiesz co wybrać a szkółka ma takie warianty nauki to przeczytaj artykuł https://www.swidnik.pl/co-lepsze-nauka- ... acjonarny/ Pewnie pomoże ci w wyborze.
Awatar użytkownika
Kamilla36
Posty: 242
Rejestracja: 21 mar 2019, 18:12

Re: Angielski

Post autor: Kamilla36 »

Uważam, że każdy powinien znać język angielski w stopniu komunikatywnym. Jeśli chcesz się doszkolić ze znajomości tego języka, w pierwszej kolejności zajrzyj tutaj: http://www.torun.com.pl/index.php?akcja ... news=77531 . Na stronie jest wiele rzeczowych informacji, które pomogą Ci przede wszystkim w znalezieniu dobrej uczelni.
Kazach

Re: Angielski

Post autor: Kazach »

Dla mnie sam języka angielskie jest niezwykle ważny i jeśli tylko mam okazję to wtedy wolny czas poświęcam na naukę tego języka obcego. W końcu jednak zdecydowałem się zapisać do profesjonalnej szkoły językowej i wiem, ze to był najlepszy wybór jakiego mogłem dokonać. Bardzo fajnie, że w szkole językowej https://lincoln.edu.pl/krakow/jezyk-angielski/ mam możliwość współpracowania z bardzo dobrymi lektorami to akurat dla mnie jest niezwykle istotne.
Sławomir

Re: Angielski

Post autor: Sławomir »

Jeżeli są tutaj osoby, które mają problem z nauką języka obcego, to zdecydowanie polecam Wam sprawdzić porady w artykule na stronie - https://poznajnieznane.pl/jak-sie-zmoty ... ka-obcego/ . Według mnie warto inwestować czas oraz pieniądze w naukę języków obcych. Co Wy o tym myślicie?
Juki21

Re: Angielski

Post autor: Juki21 »

Chciałbym dobrze opanować język angielski. Na pewno musiałbym zainwestować w jakiś kurs, ale wydaje mi się, że oglądanie filmików na YouTube też może pomóc. Pod adresem: https://www.youtube.com/user/SzybkaNaukaPro jest kanał Szybka Nauka Pro, którzy prowadzą kursy online z angielskiego. Można tutaj znaleźć wiele istotnych informacji, które pomogą w nauce.
maryśka

Re: Angielski

Post autor: maryśka »

Wydaje mi się, że dobrym wyborem będzie jednak https://englishbestway.pl/ . Ogólnie osoby tutaj pracujące posiadają wielkie doświadczenie i przede wszystkim też nauka odbywa się na wysokim poziomie

normy cukru
JannuszY

Re: Angielski

Post autor: JannuszY »

Tutaj https://lubuskie24.pl/wiadomosc/1992-se ... -mete.html jest fajnie napisany artykuł na temat tego, jak ważna jest motywacja podczas nauki języka obcego. Zaangażowanie pomaga utrzymać skupienie na nauce. Kiedy jest się zaangażowanym, łatwiej jest ignorować rozpraszacze i skupić się na zadaniach związanych z językiem angielskim. Nauka języka to proces długoterminowy. Bez zaangażowania można z łatwością się zniechęcić i zrezygnować. Warto traktować naukę jako długoterminowy cel i angażować się regularnie.
Awatar użytkownika
Werka
Posty: 394
Rejestracja: 22 paź 2019, 6:06

Re: Angielski

Post autor: Werka »

Nauka języka angielskiego to obecnie podstawa, nie tylko w życiu codziennym, ale i w wielu firmach, które często działają międzynarodowo. Tutaj: https://rynekinformacji.pl/jak-wygladaj ... -dla-firm/ możecie się dowiedzieć jak wyglądają lekcje angielskiego online dla firm. obecnie wiele kursów językowych odbywa się właśnie wirtualnie.
ielts

Re: Angielski

Post autor: ielts »

Warto posiadać potwierdzenie swoich umiejętności języka angielskiego w postaci certyfikatu. Jednym z najlepszych tego typu certyfikatów, najbardziej uznawanych na świecie, jest certyfikat otrzymywany po egzaminie IELTS https://lang.com.pl/egzaminy/o-egzaminie-ielts/ Sprawdź i dowiedz się więcej.
polakowalczyk

Re: Angielski

Post autor: polakowalczyk »

Angielski Kraków w szkole językowej Leader School to najlepszy sposób na naukę angielskiego w szybki i przyjemny sposób. Polecam wszystkim, nie zależnie od poziomu.
Awatar użytkownika
tormund92
Posty: 546
Rejestracja: 05 maja 2019, 20:54

Re: Angielski

Post autor: tormund92 »

Moim zdaniem, naukę nowego języka warto zacząć od początku, czyli najważniejsza jest gramatyka, wymowa i podstawowe słownictwo. Bez tego ciężko będzie w ogóle zacząć. Pomocą mogą się okazać takie edukacyjne treści, jak np. https://youtu.be/Qy21pTOpGQw?si=-6FzgssGxaWBi5-V które przedstawiają 4 etapy owocnej nauki. Myślę, że warto spróbować.
mkalina

Re: Angielski

Post autor: mkalina »

Znacie może w Kaliszu jakąś szkołę językową, która oferuje półkolonie z angielskim zarówno te zimowe jak i letnie? Będę bardzo wdzięczna jeżeli macie kogoś sprawdzonego do polecenia.
damian9538

Re: Angielski

Post autor: damian9538 »

Język angielski w dzisiejszych czasach to podstawa. Zarówno na polskim rynku pracy, jak i zagranicznym. Przydać się może w każdej sytuacji. Poziom języka jednak warto potwierdzić, przyda się certyfikat. Najbardziej znanym i prestiżowym certyfikatem jest ten, po teście IELTS. Sprawdźcie https://lang.com.pl/ielts-warszawa-terminy-data/
zośkaa

Re: Angielski

Post autor: zośkaa »

Według mnie bardzo korzystnym rozwiązaniem może okazać się szkolenie organizowane przez https://businessenglish.org.pl/ . Nauka angielskiego prowadzona jest tutaj na wysokim poziomie także można tutaj zdobyć mnóstwo nowych umiejętności
ODPOWIEDZ