Aparaty słuchowe

To miejsce na najróżniejsze tematy, niekoniecznie związane z modą. Sprawdź!
Awatar użytkownika
Natalia
Posty: 45
Rejestracja: 30 wrz 2019, 7:48

Aparaty słuchowe

Post autor: Natalia »

Czy ktoś tutaj nosi aparat słuchowy?

Będe musiała nosić, czy takie aparaty są bardzo widoczne?
Awatar użytkownika
Anetpis
Posty: 74
Rejestracja: 24 gru 2018, 13:06

Re: Aparaty słuchowe

Post autor: Anetpis »

Aparaty słuchowe są obecnie nie tylko prawie niewidoczne, ale też jakość dźwięków jest na prawdę dobra. Wszystko rozwija się w szybkim tempie. Mam koleżankę, któa obecnie nosi aparaty na obu uszach i są bardzo małe i mają przezroczyste zaczepy, tak wiec trzeba naprawdę się przypatrzeć aby je zobaczyć, poza tym jeśli nosisz rozpuszczone włosy to nikt tego nie zobaczy..... Najważniejsze (niezależnie od maki aparatu) jest to aby był poprawnie dopasowany do wady słuchu.

Polecam te salony

Geers akustyka słuchu

Na miejscu jest możliwośc dobrania odpowiedniego aparatu słuchowego do wady jak również możliwość przebadania słuchu. Takie badanie jest u nich darmowe.
Awatar użytkownika
Marysia4565
Posty: 36
Rejestracja: 28 sty 2020, 13:17

Re: Aparaty słuchowe

Post autor: Marysia4565 »

Moja teściowa ma teraz dość duży problem bo od dwóch miesięcy męczą ją szumy w uszach i od kilku lat utraciła prawie 50 % słuchu. Są takie aparaty , które mogą niwelować te szumy ?
Awatar użytkownika
Misia
Posty: 13
Rejestracja: 06 lis 2019, 21:35

Re: Aparaty słuchowe

Post autor: Misia »

Natalia pisze: ↑29 sty 2020, 10:35 Czy ktoś tutaj nosi aparat słuchowy?

Będe musiała nosić, czy takie aparaty są bardzo widoczne?
Ja osobiście nie, ale moja teściowa tak. Polecała tą poradnie https://www.swiatsluchu24.pl/aparaty-sluchowe-gdansk/ Mają bardzo dobrych specjalistów, szybkie terminy. Można u nich zakupić nowej generacji aparat słuchowy i starać się o dofinansowanie.
Awatar użytkownika
pukla123
Posty: 99
Rejestracja: 22 wrz 2019, 16:47

Re: Aparaty słuchowe

Post autor: pukla123 »

Ja polecam z kolei http://www.acustic.pl jak dla mnie najwiekszy wybor, znane marki, dobra jakosc sprzętu i idealne dopasowanie do pacjenta. Polecam i to bardzo jak ktos potrzebuje kupic
Awatar użytkownika
memi920
Posty: 79
Rejestracja: 04 kwie 2019, 14:04

Re: Aparaty słuchowe

Post autor: memi920 »

Czasami wystarczy kupić odpowiedni sprzęt w sklepie medycznym. Do takich zakupów polecam skorzystać z oferty sklepu ze strony: https://esklep.brandvital.eu/aparat-slu ... 3,451,4878 Ta oferta dotyczy aparatów słuchowych, ale jest tutaj tak wielka różnorodność produktów, więc na pewno znajdziecie coś dla siebie. Pamiętajcie jednak o tym, żeby wybierać sprawdzone sprzęty. To one zapewnią nam radość z korzystania każdego dnia i bardzo dużą wygodę.
Awatar użytkownika
Laf76th1
Posty: 1
Rejestracja: 20 kwie 2020, 20:26

Re: Aparaty słuchowe

Post autor: Laf76th1 »

nie należą one do tanich, niestety.
-
makijaż permanentny katowice
Awatar użytkownika
Mosznawski
Posty: 1
Rejestracja: 21 kwie 2020, 12:20

Re: Aparaty słuchowe

Post autor: Mosznawski »

Takie aparaty naprawdę pomagają odzyskać dobry słuch, ale wydaje mi się, że ich cena niestety jest dość wysoka. Macie może w tym jakieś rozeznanie?

______________________________
http://ortopedyczny-materac.pl/
Awatar użytkownika
parkon
Posty: 195
Rejestracja: 22 sty 2020, 17:07

Re: Aparaty słuchowe

Post autor: parkon »

Aparaty słuchowe siedlce https://abcsluchu.pl/ są bardzo dobrej jakości, jeśli tylko macie możliwość zajechać do tej poradni i zobaczyć to to zróbcie. Ja ma od nich aparat i jestem zadowolony, słyszę wszystko bez problemu.

mykored
Awatar użytkownika
ulkaa
Posty: 86
Rejestracja: 14 cze 2019, 18:12

Re: Aparaty słuchowe

Post autor: ulkaa »

Aparaty słuchowe bardzo ułatwiają życie! Naprawdę warto je nosić. Tutaj https://www.brandvital.eu/aparaty-sluch ... luchowego/ znajdziesz bardzo ciekawy artykuł z wskazówkami jak rozpoznać, że ktoś potrzebuje aparatu. U mnie w rodzinie aparat nosi siostra, babcia i kuzynka. Nie ma w tym nic złego.

ykslyekw
kębetis

Re: Aparaty słuchowe

Post autor: kębetis »

Jeżeli jesteście osobami, które mają problemy ze słuchem lub straciły go całkowicie to polecam wam zajrzeć na stronę http://instytut-gluchoniemych.waw.pl/ Jest to bardzo dobry instytut dla głuchoniemych, który znajduje się w Warszawie. Tam możecie przejść kursy na prawo jazdy, kursy zawodowe, nauczyć się języka migowego itp.
ODPOWIEDZ