blog o nauce angielskiego

To miejsce na najróżniejsze tematy, niekoniecznie związane z modą. Sprawdź!
Awatar użytkownika
aldra
Posty: 9
Rejestracja: 24 sie 2020, 17:09

blog o nauce angielskiego

Post autor: aldra »

jeżeli szukacie wartościowego bloga o nauce angielskiego to sprawdźcie koniecznie: https://talkersi.pl/blog/
Awatar użytkownika
Sylwia
Posty: 522
Rejestracja: 08 maja 2019, 23:12

Re: blog o nauce angielskiego

Post autor: Sylwia »

A skoro już mowa o nauce języka angielskiego, to co sądzicie o takich kursach językowych dla pracowników? Z tego, co wiem, to są takie szkoły językowe, które takie kursy dla firm organizują. Na przykład jak widać na stronie internetowej https://lingteam.pl/angielski-dla-firm-poznan na przykład szkoła Ling Team oferuje Angielski dla firm Poznań to jedno z miast na terenie którego działa. Słyszeliście o tych kursach wcześniej?
brokuł36

Re: blog o nauce angielskiego

Post autor: brokuł36 »

Świetnym patentem na nauczenie się języka nie tylko angielskiego ale także innego obcego języka jest oswajanie się z nim np. poprzez słuchanie podcastów w danym języku lub oglądanie filmów. Owe filmy i seriale online można obejrzeć za darmo na stronie vod https://ogladaj.to/ korzystam z niej już od jakiegoś czasu.
Awatar użytkownika
Wiwiens
Posty: 85
Rejestracja: 06 paź 2019, 9:45

Re: blog o nauce angielskiego

Post autor: Wiwiens »

Teraz to bardzo popularna jest nauka online, ale to z konieczności oczywiście, pandemia zrobiła swoje. W niektórych przypadkach sprawdziło się to, w innych mniej. Co do języków to byłam sceptycznie nastawiona, zawsze lepiej jednak stacjonarnie się ich uczyć według mnie. No ale szkoła mojego dziecka, Te Vizja Ochota jakoś tak zorganizowała zajęcia, że dzieci nie tylko miały dobre wyniki w nauce, ale też córka nie nudzi się na lekcjach, co jest sukcesem.
ODPOWIEDZ