Budowa domu stolarka

To miejsce na najróżniejsze tematy, niekoniecznie związane z modą. Sprawdź!
Banaś

Budowa domu stolarka

Post autor: Banaś »

Jak budujesz dom to zadbaj aby w twoim nowym domu były zamontowane porządne okna bo jest to miejsce największych strat ciepła. Najlepiej jakby to były produkty firmy https://www.drutex.pl/ bo to lider jeśli chodzi o stolarkę okienną. Polecam nie tylko ich okna ale także inne produkty jak drzwi, rolety czy systemy ogrodowe.
Awatar użytkownika
Sylwia
Posty: 522
Rejestracja: 08 maja 2019, 23:12

Re: Budowa domu stolarka

Post autor: Sylwia »

Tak właściwie to zanim zabierzecie się za budowę Waszego wymarzonego domu, trzeba będzie wybrać jego odpowiedni projekt ;) My z mężem długo takiego idealnego projektu szukaliśmy i w końcu wybór padł na projekt willi z oferty na stronie internetowej https://www.mgprojekt.com.pl/willa-part ... -wariant-d. Jak Wam się taki właśnie projekt podoba? Co o nim myślicie?
Awatar użytkownika
whee
Posty: 63
Rejestracja: 13 sty 2020, 20:51

Re: Budowa domu stolarka

Post autor: whee »

Banaś pisze: ↑25 mar 2021, 21:19 Jak budujesz dom to zadbaj aby w twoim nowym domu były zamontowane porządne okna bo jest to miejsce największych strat ciepła. Najlepiej jakby to były produkty firmy bo to lider jeśli chodzi o stolarkę okienną. Polecam nie tylko ich okna ale także inne produkty jak drzwi, rolety czy systemy ogrodowe.
To prawda. Często przez wadliwe okna ucieka najwięcej ciepła.
ODPOWIEDZ