Chodzik rehabilitacyjny

To miejsce na najróżniejsze tematy, niekoniecznie związane z modą. Sprawdź!
Awatar użytkownika
Marka12
Posty: 3
Rejestracja: 30 paź 2019, 13:42

Chodzik rehabilitacyjny

Post autor: Marka12 »

Hej,

bliska mi osoba dostała polecenie od lekarza aby zaczęła chodzić z tzw chodzikiem rehabilitacyjnym. Czy ktoś ma jakiś sklep gdzie coś takiego zakupił?
Awatar użytkownika
Algierek
Posty: 6
Rejestracja: 08 paź 2019, 20:23

Re: Chodzik rehabilitacyjny

Post autor: Algierek »

Hej,

Mam nadzieje, że to nic poważnego. Ja ostatnio też coś takiego zamawiałam. Nie jest trudno wybrać coś dobrego. Trzeba tylko uważać by nie przepłacić bo niektóre sklepy maja straszne ceny. Ja zamawiałeam tutaj mój: rehabilitacyjny chodzik i wyszlo najtaniej
Awatar użytkownika
annamaria
Posty: 72
Rejestracja: 18 paź 2019, 20:55

Re: Chodzik rehabilitacyjny

Post autor: annamaria »

W ofercie Innow znajdziesz taki chodzik - porządny, certyfikowany, w rozsądnej cenie. Przejrzyj najlepiej cały asortyment sklepu: https://innow.pl/ , bo znajdziesz tu naprawdę dużo różnorodnego sprzętu rehabilitacyjnego i specjalistycznych mebli, które mogą się przydać w domu podczas rekonwalescencji czy w przypadku opieki nad niepełnosprawną osobą.
dośka

Re: Chodzik rehabilitacyjny

Post autor: dośka »

Nie jestem Ci w stanie pomóc pod kwestią tego, co masz kupić, bo na takich produktach to ja się w ogóle nie znam, ale wydaje mi się, że dobrze, jeśli inaczej wskażę Ci drogę. Mam na myśli takie https://nieograniczeni.com/ miejsce w sieci. Sklep ten został wyposażony głównie z myślą o osobach chorych i niepełnosprawnych. Znajdziecie tu wszystko, co jest konieczne.
ODPOWIEDZ