Ciekawe restauracje

To miejsce na najróżniejsze tematy, niekoniecznie związane z modą. Sprawdź!
Łapacz

Ciekawe restauracje

Post autor: Łapacz »

Znacie jakieś ciekawe restauracje które warto odwiedzić? Zależałoby mi na takiej, w której można dobrze zjeść z preferencją polskiej kuchni ( nie przepadam za kuchnią chińską i hinduską, są dla mnie zbyt ostre) . Słyszałam o restauracji u Wieniawy, czy ktoś z was w niej był?
Baśka

Re: Ciekawe restauracje

Post autor: Baśka »

Będąc nad morzem w okolicach plaży w Jelitkowie, na granicy Gdańska i Sopotu, warto zajść do restauracji https://www.restauracjanadpotokiem.pl/ . Zjecie tu doskonały staropolski bigos z dziczyzną, consome z gęsi, zupę rybną czy krem z dyni z kasztanami. Panowie nie odmówią golonki z dzika a panie ze smakiem skosztują tagliatelle z kurczakiem i pomidorkami. Do tego pyszne świeżo wyciskane soki, a na deser ja osobiście polecam tartę orzechowo-kawową z bezą.
Kaśka8

Re: Ciekawe restauracje

Post autor: Kaśka8 »

Cześć. Jeśli chodzi o mnie, to moim zdaniem, taką restauracją do której warto się udać jest bez wątpienia restauracja Akademia byłam tam już kilka razy i zawsze wychodziłam z pełnym brzuchem i uśmiechem na twarzy. Myślę że i wam się tam spodoba. Dajcie znać, jak już postanowicie się tam wybrać.
izkaa

Re: Ciekawe restauracje

Post autor: izkaa »

Obecnie szukam idealnej restauracji, a niedawno dowiedziałam się o fascynującej opcji jak Restauracja na wodzie Warszawa, dostępnej pod adresem https://rivercafe.pl/ . Otrzymałam informacje, że specjalizują się w wyjątkowo smacznych i wysokiej jakości daniach. To z pewnością kusząca propozycja, którą planuję bliżej zbadac.
irinouis

Re: Ciekawe restauracje

Post autor: irinouis »

Cześć, sporo się zastanawiałam ostatnio nad tym, jakie mam możliwości, jeśli chodzi o moje własne zobowiązania względem pracowników. Idzie nowy rok, nie warto nie planować, a wręcz trzeba zaplanować jakieś spotkanie. Dlatego tutaj https://mlodygrochow.pl/eventy-firmowe-warszawa/ sprawdzam odpowiednie miejsce na tego typu sprawy. Event firmowy w Warszawie, to jest to.
dankaaa

Re: Ciekawe restauracje

Post autor: dankaaa »

Ostatnio też szukałam dobrej restauracji i natknęłam się na miejsce jak Restauracja na wodzie Warszawa. Ich witryna https://rivercafe.pl/ prezentuje bardzo interesujące menu. Słyszałam, że serwują tam wyjątkowo pyszne dania najwyższej jakości, więc być może warto tam się wybrać.
lidkaaa

Re: Ciekawe restauracje

Post autor: lidkaaa »

Myślę, że zainteresuje was też https://piwosfera.pl/ . Co do tej restauracji to faktycznie obsługa z wielkim zaangażowaniem podchodzi do klientów, serwowane są tutaj pyszne posiłki i to w dobrej cenie
ODPOWIEDZ