Ciekawe restauracje

To miejsce na najróżniejsze tematy, niekoniecznie związane z modą. Sprawdź!
Łapacz

Ciekawe restauracje

Post autor: Łapacz »

Znacie jakieś ciekawe restauracje które warto odwiedzić? Zależałoby mi na takiej, w której można dobrze zjeść z preferencją polskiej kuchni ( nie przepadam za kuchnią chińską i hinduską, są dla mnie zbyt ostre) . Słyszałam o restauracji u Wieniawy, czy ktoś z was w niej był?

svengali control
Baśka

Re: Ciekawe restauracje

Post autor: Baśka »

Będąc nad morzem w okolicach plaży w Jelitkowie, na granicy Gdańska i Sopotu, warto zajść do restauracji https://www.restauracjanadpotokiem.pl/ . Zjecie tu doskonały staropolski bigos z dziczyzną, consome z gęsi, zupę rybną czy krem z dyni z kasztanami. Panowie nie odmówią golonki z dzika a panie ze smakiem skosztują tagliatelle z kurczakiem i pomidorkami. Do tego pyszne świeżo wyciskane soki, a na deser ja osobiście polecam tartę orzechowo-kawową z bezą.
Kaśka8

Re: Ciekawe restauracje

Post autor: Kaśka8 »

Cześć. Jeśli chodzi o mnie, to moim zdaniem, taką restauracją do której warto się udać jest bez wątpienia restauracja Akademia byłam tam już kilka razy i zawsze wychodziłam z pełnym brzuchem i uśmiechem na twarzy. Myślę że i wam się tam spodoba. Dajcie znać, jak już postanowicie się tam wybrać.
ODPOWIEDZ