Czas wolny

To miejsce na najróżniejsze tematy, niekoniecznie związane z modą. Sprawdź!
Awatar użytkownika
parkon
Posty: 195
Rejestracja: 22 sty 2020, 17:07

Czas wolny

Post autor: parkon »

Spędzanie wolnego czasu przy książkach bardzo mnie relaksuje, czytanie to jest to co lubię robić od dawna. Ostatnio kupiłem sobie romans "W otchłani życia" Karczewskiej Magdaleny https://wydawnictwopoligraf.pl/1476/kar ... zycia.html i powiem wam, że było warto.
komiś

Re: Czas wolny

Post autor: komiś »

Odkąd mam więcej czasu wolnego, to spędzam go z rodziną i staram się więcej ćwiczyć, jest to dla mnie potrzebne. Ostatnio kupiłem sobie także sterydy https://esterydy.pl/68-tiromel-t3-abdi-ibrahim.html i dla mnie są one odpowiednie, dzięki nim widzę szybsze efekty ćwiczeń.
Syśka

Re: Czas wolny

Post autor: Syśka »

W wolnym czasie lubię bardzo oglądać firmy najlepiej nowości dlatego wykupiłam sobie netflix premium ze trony https://premium.ihuh.pl/pl/ Dzięki temu oglądam ile chce co chce i to przez cały miesiąc za małą kas. Sami zobaczcie i sami wykupcie pakiet jakie to proste. Polecam
Baśka

Re: Czas wolny

Post autor: Baśka »

W wolnym czasie lubię relaksować się na basenie. Nic mnie tak nie odpręża jak pływanie. Zwłaszcza w takim miejscu, jak ten hotelowy basen https://www.hotelstbruno.pl/strefa-relaksu/basen . Panuje tu cisza, spokój i atmosfera relaksu. Nie ma żadnego zgiełku, hałasu jak na pływalniach miejskich. W dodatku basen znajduje się w podziemiach zamku, a to potęguje jego wyjątkowość i nadaje szczególnej atmosfery. Ale to można poczuć tylko będąc tam na miejscu.
Dagmara10

Re: Czas wolny

Post autor: Dagmara10 »

W wolnym czasie zasiadam przed komputer i szukam ciekawych artykułów. Ostatnio trafiłam na artykuł o księgach gości weselnych. Oto link do artykułu https://zwierciadlo.pl/lifestyle/523814 ... selu.read# Taka księga gości po upływie lat staje się wspaniałą pamiątką z tego ważnego wydarzenia. Wykonana jest z drewna i posiada stosowny, okolicznościowy grawerunek. Naprawdę warto postarać się o taką księgę gości. Wypełniona będzie życzeniami, miłymi i ciepłymi słowami i zabawnymi komentarzami.
ODPOWIEDZ