Dobór pożyczki

To miejsce na najróżniejsze tematy, niekoniecznie związane z modą. Sprawdź!
Łasica23

Dobór pożyczki

Post autor: Łasica23 »

Siemanko, ostatnio trochę myślę nad jakąś pożyczką gdyż chce zmienić samochód na jakiś nowszy, który nie będzie sie tak psuł jak ten aktualny. Generalnie to myślałam nad czymś z https://kokos.pl/pozyczka-online/. Macie doświadczenie z pożyczkami? Jak tak to jakie macie porady?

45 xdm
Graażynkaa

Re: Dobór pożyczki

Post autor: Graażynkaa »

Dobrych doradców ma salon Renault u Dyszkiewicza. Zajmują się także kwestią finansowania, więc pomogą ci dobrać najlepszą opcję. Ja się zdecydowałam na leasing, bo lubię szybko zmieniać auto na nowe. Przy tej opcji mam taką możliwość po 2 latach. Nie zależy mi również na własności.
kuć

Re: Dobór pożyczki

Post autor: kuć »

Nie jestem przekonana, czy jesteśmy w stanie sami to zrobić, ale jeśli tak, to dobrze. Ogólnie uważa się, że doradca to dobry plan na zaciągnięcie długów. A jeśli o mnie chodzi, to ja jeszcze podpowiadam, że wirtualne porady są całkiem spoko. Tutaj https://kredytylublin.com/poduszka-fina ... finansowa/ mam na przykład też wiele informacji na temat finansów.
Gośka

Re: Dobór pożyczki

Post autor: Gośka »

A może warto pomyśleć nad leasingiem auta? Zobacz sobie stronę https://leasing.sos.pl/ mają tam wiele ciekawych i korzystnych ofert leasingu aut. Konsultanci dla każdego przygotowują indywidualne oferty. Firma bardzo profesjonalna. Wszystkie formalności załatwione od razu, nie ma żadnych ukrytych opłat.
ODPOWIEDZ