Dobry fotograf na ślub - Wrocław

To miejsce na najróżniejsze tematy, niekoniecznie związane z modą. Sprawdź!
Awatar użytkownika
IrkaNil
Posty: 155
Rejestracja: 15 lip 2019, 21:42

Dobry fotograf na ślub - Wrocław

Post autor: IrkaNil »

Szukając dobrego fotografa oraz osoby od filmu to warto sprawdzić przygotowaną ofertę przez firmę http://klapkowscy.com/ z którymi nam cała współpraca bardzo pomyślnie przebiegała i cały efekt końcowy w pełni nas zadowolił. Pozdrawiam i liczę, że i u Was tak samo świetnie będą mogli się sprawdzić.
Awatar użytkownika
Wiwiens
Posty: 85
Rejestracja: 06 paź 2019, 9:45

Re: Dobry fotograf na ślub - Wrocław

Post autor: Wiwiens »

Dobre zdjęcia to podstawa, możecie mieć też bardzo fajne pamiątki z wesela wynajmując fotobudkę. Sprawdźcie sobie tu na stronkę http://fotobudazwooda.pl W tym miejscu będziecie mogli liczyć na drewnianą fotobudkę.
Awatar użytkownika
owsianka91
Posty: 68
Rejestracja: 04 cze 2019, 11:03

Re: Dobry fotograf na ślub - Wrocław

Post autor: owsianka91 »

Ja ostatnio szukałąm fotografa na nasz ślub i trafiłam na ofertę fotograf katowice. Chyba z niej skorzystamy bo jest bardzo konkretna i przystępna cenowo. Poza tym portfolio tego fotografa bardzo mi się podoba.
Awatar użytkownika
Sylwia
Posty: 522
Rejestracja: 08 maja 2019, 23:12

Re: Dobry fotograf na ślub - Wrocław

Post autor: Sylwia »

Moim zdaniem oprócz dobrego fotografa na weselu przyda się również jakaś fotokabina ;) Z tego, co wiem, to można ją całkiem niedrogo zamówić wraz z gadżetami do fotobudki na stronie internetowej https://foto-kabina.pl/. Goście na pewno będą się przy tym świetnie bawić ;)
sumirę

Re: Dobry fotograf na ślub - Wrocław

Post autor: sumirę »

W sumie dobrze, że pytacie kawał drogi przed weselem, bo udana sesja ślubna to jednak wcześniejsza reakcja. Im później, tym gorzej jest dorwać dobrego specjalistę z terminem. Wiem, co mówię, bo sama też szukam. Mi się na szczęście objawił Marcin Orzołek i raczej mam zakończone poszukiwania.
KaśkaM32

Re: Dobry fotograf na ślub - Wrocław

Post autor: KaśkaM32 »

Dobry fotograf na wesele ? - to bardzo ważna sprawa. Byliśmy ostatnio na weselu i ślubie humanistycznym i powiem szczerze fotograf wymiatał. Co do samego ślubu humanistycznego to byliśmy na takiej uroczystości po raz pierwszy .https://wcudzyslowie.com/czym-jest-slub-humanistyczny/ .Poczytajcie sobie na ten temat - to uroczystość nie niosąca za sobą żądnych skutków ani prawnych ani względem kościoła.
zośka

Re: Dobry fotograf na ślub - Wrocław

Post autor: zośka »

Z czystym sumieniem mogę polecić wam współpracę z Panem Marcinem z https://www.marcindrechna.com/ . Zdjęcia jakie wykonał na naszym ślubie wyszły po prostu bosko! Są one dla nas przepiękną pamiątką z tego ważnego dla nas dnia, także warto nawiązać z nim kontakt
ładna

Re: Dobry fotograf na ślub - Wrocław

Post autor: ładna »

W sumie może Marcin Orzołek? Z tego, co wiem, to on ma dobre opinie, a dodatkowo można powiedzieć, że świetnie sobie radzi z różnego rodzaju problemami. Dlatego moim zdaniem jego sesja ślubna się wam spodoba, jak i praca na weselu. Jeśli się wahacie, to ja mogę jedynie powiedzieć, że trudno o znalezienie kogoś bardziej odpowiedniego.
ODPOWIEDZ