Dostawy energii elektrycznej

To miejsce na najróżniejsze tematy, niekoniecznie związane z modą. Sprawdź!
Awatar użytkownika
KamKa
Posty: 44
Rejestracja: 10 kwie 2019, 10:54

Dostawy energii elektrycznej

Post autor: KamKa »

Żeby zoptymalizować dostawy energii do naszego zakładu mąż skorzystał z usług http://elektrum.com.pl/ . To doświadczona firma, której doradcy pomogli wybrać zarówno dostawcę jak i taryfy. Z nimi to było szybkie i efektywne. A jak wy radzicie sobie z energią elektryczną?
Awatar użytkownika
Sylwia
Posty: 522
Rejestracja: 08 maja 2019, 23:12

Re: Dostawy energii elektrycznej

Post autor: Sylwia »

A co byście powiedzieli na to, żeby zmienić Waszego dostawcę energii na takiego, który korzysta tylko i wyłącznie z odnawialnych jej źródeł? Z tego, co wiem, to tak właśnie działa firma respect energy, wykorzystując elektrownie wodne, biogazowe, wiatrowe oraz fotowoltaikę ;) Czy ktoś z Was miał może z tą firmą do czynienia?
Awatar użytkownika
kasiakowa06
Posty: 311
Rejestracja: 25 lip 2019, 12:48

Re: Dostawy energii elektrycznej

Post autor: kasiakowa06 »

KamKa pisze: ↑29 gru 2019, 14:46 Żeby zoptymalizować dostawy energii do naszego zakładu mąż skorzystał z usług elektrum.com.pl/ . To doświadczona firma, której doradcy pomogli wybrać zarówno dostawcę jak i taryfy. Z nimi to było szybkie i efektywne. A jak wy radzicie sobie z energią elektryczną?
Twoja energia może pochodzić także z rekuperacji :) polecam bardzo to rozwiązanie, tu mozesz poczytać o tym więcej: https://taniereku.pl/o-projekcie/

Obrazek
ODPOWIEDZ