Duży event

To miejsce na najróżniejsze tematy, niekoniecznie związane z modą. Sprawdź!
Awatar użytkownika
teosia
Posty: 204
Rejestracja: 20 mar 2019, 11:49

Duży event

Post autor: teosia »

Mój szef wkrótce chce zorganizować duże wydarzenie połączone z promocją firmy. Chce, żeby było to wykonane z rozmachem, bo zaproszone zostaną znane osoby ze świata motoryzacji. Myślałam, żeby o pomoc zwrócić się do nich http://red8events.pl/. Mają doświadczenie i świetne referencje. Myślicie, że poradzą sobie i z tym tematem?
Awatar użytkownika
milaczek
Posty: 95
Rejestracja: 07 gru 2019, 15:38

Re: Duży event

Post autor: milaczek »

najlepiej skorzystac z pomocy profesjonalistow, tez jestem tego zdania, jak cos, to ja moge polecic Warsztatownia i mniej Wiecej https://www.facebook.com/warsztatowniaimniejwiecej/ potrafia zorganizowac kazda impreze, sa w tym naprawde dobrzy, maja doswiadczenie, nasza firma jest z nich zadowolona , za kazdym razem w spelniaja nasze oczekiwania i daja z siebie 100%
Awatar użytkownika
modnababka
Posty: 62
Rejestracja: 16 sty 2020, 15:43

Re: Duży event

Post autor: modnababka »

na takiej imprezie to warto zadbac o oprawe i fajne atrakcje, Krzysztof Drabik razem ze swoja ekipa speedbar robia swietne pokazy barmanskie :) na pewno takie show wywowaloby fajne reakcje wsrod zaproszonych
Awatar użytkownika
Luizka56
Posty: 37
Rejestracja: 26 mar 2020, 10:52

Re: Duży event

Post autor: Luizka56 »

Jeżeli chodzi o wynajem powierzchni na galę lub inną uroczystość to polecam wam firmę CBF "Nowy Świat" - przestrzeń eventowa warszawa. Miałam okazję już kilkukrotnie z nimi współpracować i jestem bardzo zadowolona z jakości ich usług :)
hanna.malczykć

Re: Duży event

Post autor: hanna.malczykć »

Atrakcje to rzecz najważniejsza, która integruje uczestników takiego wydarzenia, dzięki czemu praca potem lepiej przebiega w zgranym zespole. Wato zadbać również o wspólne zdjęcia z wyjazdu, wtedy można je zawiesić z w firmie, więc fotograf to dobry pomysł.
Różowa Pantera

Re: Duży event

Post autor: Różowa Pantera »

Nie każde miejsce, gdzie organizują wesela nadaje się do organizacji imprez firmowych .Imprezy firmowe rządzą się swoimi prawami i potrzebują przede wszystkim dobrej sali konferencyjnej. Takie warunki może zapewnić Dwór Korona Karkonoszy nie daleko Jeleniej Góry - https://www.koronakarkonoszy.pl/dla-firm/ .Każda impreza skrojona jest na miarę według potrzeb... oczywiście do dyspozycji są pokoje i apartamenty.
AJarostowśki

Re: Duży event

Post autor: AJarostowśki »

Myślę, że duży event bardzo trudno jest zorganizować. Ogólnie kiedyś brałem udział w organizacji takiej dużej konferencji i muszę przyznać, że to było dla mnie bardzo duże wyzwanie. To mnie kosztowało dużo czasu i dużo stresu, ale wszystko fajnie wyszło, więc jestem zadowolony :)
żurek

Re: Duży event

Post autor: żurek »

Nie tylko duże eventy ale również konferencje muszą być zorganizowanie na tip top jeżeli chcemy dobrze wypaść. Takie sprawy warto zlecić firmie zewnętrznej która ma dobre kontakty i doświadczenie w organizowaniu takich imprez. Jeżeli będziesz szukać doświadczonego zespołu to weź pod uwagę agencję Eventomi.
ODPOWIEDZ