Dystrybucja stali

To miejsce na najróżniejsze tematy, niekoniecznie związane z modą. Sprawdź!
Awatar użytkownika
Wiwiens
Posty: 85
Rejestracja: 06 paź 2019, 9:45

Dystrybucja stali

Post autor: Wiwiens »

Zajmujecie się pracą w przemyśle, wasze firmy mają charakter produkcyjny? Z pewnością ofertą firmy Virgamet https://virgamet.pl/60crmov185-1-2358-stal-narzedziowa dostawcy stali narzędziowej i wielu innych rodzajów certyfikowanej stali, może wam się przydać. Znajdziecie tu producenta wyrobów hutniczych, który zajmuje się zarówno importem jak i eksportem stali.
Awatar użytkownika
annamaria
Posty: 72
Rejestracja: 18 paź 2019, 20:55

Re: Dystrybucja stali

Post autor: annamaria »

My wyroby hutnicze na potrzeby biznesu sprowadzamy od firmy Perfopol. Kupujemy m.in. blachy perforowane, które przydatne są m.in. podczas stawiania konstrukcji stalowych oraz w montażu wentylacji, o ich zastosowaniu można poczytać zresztą na stronce http://www.perfopol.pl/pl/Blachy_perfor ... informacje . Poza takim rodzajem blachy zamawiamy też rury, kątowniki i profile ze stali nierdzewnej. Wszystko bardzo dobrej jakości i w dobrej cenie, bo z pierwszej ręki- bezpośrednio od producenta:)
Awatar użytkownika
calineczka
Posty: 74
Rejestracja: 12 lis 2019, 22:26

Re: Dystrybucja stali

Post autor: calineczka »

My przede wszystkim patrzymy na jakość zamawianych produktów. Dlatego materiały ze stali nierdzewnej dostarcza nam Sklep Metale już przeszło kilka lat. Praktycznie od początków mojej działalności gospodarczej. Cenię sobie współpracę z nimi, bo towar bez zastrzeżeń i zawsze przyjeżdża na czas.
Awatar użytkownika
astres
Posty: 454
Rejestracja: 21 lip 2019, 11:25

Re: Dystrybucja stali

Post autor: astres »

Ostatnio był o tym artykuł http://www.metkol.pl/katownik-aluminiow ... luminiowe/
Awatar użytkownika
teosia
Posty: 204
Rejestracja: 20 mar 2019, 11:49

Re: Dystrybucja stali

Post autor: teosia »

Każdy, kto pracuje w branży metalurgicznej wie, że maszyny i narzędzia są całkiem drogie. Dlatego chcę wam polecić firmę https://prometobrabiarki.pl/modernizacj ... do-metalu/. Bardzo szybko i sprawnie wykonali odnowę obrabiarki. Polecam to rozwiązanie, bo dzięki temu zaoszczędziliśmy sporo pieniędzy. Nowa obrabiarka wyszłaby znacznie drożej.
tośka

Re: Dystrybucja stali

Post autor: tośka »

Bardzo przydatne mogą być wyroby hutnicze z http://nelkor.com.pl/hutnicze/. To bardzo fajne rozwiązanie dla firm, które działają na stali. Tam znajdziecie super jakości profile blachy i wszystko co będzie potrzebne. Dodatkowo dostawa bardzo terminowa i na czas, wszystko zgodne z zamówieniem polecam
miśkaa

Re: Dystrybucja stali

Post autor: miśkaa »

A co powiecie na solidne i wytrzymałe rury stalowe ? Zamówiłam ostatnio te rury od Eco Tech i powiem wam, że jakość oferowanych materiałów jest na najwyższym poziomie. Moim zdaniem wybór jak i ceny są po prostu świetne, więc jednak warto tutaj zajrzeć i dokonać zakupu.
ingaa

Re: Dystrybucja stali

Post autor: ingaa »

Słyszałam nie tak dawno, że bardzo dobrą opcją jest cięcie laserem blach . Ogólnie pracują tutaj osoby posiadające faktycznie wielkie doświadczenie i co ważne obsługa jednak z wielkim zaangażowaniem podchodzi do spraw klientów.
ODPOWIEDZ