faktoring

To miejsce na najróżniejsze tematy, niekoniecznie związane z modą. Sprawdź!
Awatar użytkownika
Gwidona-69
Posty: 1
Rejestracja: 03 maja 2022, 21:01

faktoring

Post autor: Gwidona-69 »

Firma, która potrzebuje pieniędzy, może rozliczyć swoje faktury i otrzymać natychmiastową gotówkę, zamiast czekać, aż klienci je zapłacą. Taka usługa nazywa się faktoringiem. I właśnie coś takiego mnie interesuje. Jaki faktoring jest najlepszy? Jaki rodzaj faktoringu jest najkorzystniejszy dla małych a nawet mikro firm? Jestem ciekawy, czy ktoś podpowie mi najlepsze rozwiązanie dla mnie. Z góry dziękuję.
wikiii

Re: faktoring

Post autor: wikiii »

Rozważam opcję skorzystania z https://www.oscbr.pl/ . Według moich obserwacji, jest to solidny wybór. Zauważyłam, że system cieszy się bardzo dobrą opinią, co z pewnością ma duże znaczenie.
Balba

Re: faktoring

Post autor: Balba »

Osobiście do faktoringu polecałabym skorzystać z aforti factor, oferują faktoring niepełny. Z tego co słyszałam są specjalistami w tej tematyce, jeżeli akurat kogoś szukacie to śmiało.
balbinaa

Re: faktoring

Post autor: balbinaa »

Jak chodzi o pełen faktoring, to warto w tym zakresie się zgłosić do firmy https://transcash.eu/ - ponieważ specjalizuje się w tym zakresie. Dzięki nim możecie mieć wszystko pod dużo większą kontrolą. Macie dostęp do monitoringu i windykacji płatności.
ODPOWIEDZ