Filmowanie z drona-dobra forma dokumentacji?

To miejsce na najróżniejsze tematy, niekoniecznie związane z modą. Sprawdź!
Awatar użytkownika
linia
Posty: 112
Rejestracja: 18 maja 2019, 13:56

Filmowanie z drona-dobra forma dokumentacji?

Post autor: linia »

Hej, szukam pomysłu na dokumentację z budowy. Zależy mi na tym, żeby była ona ciekawa, interesująca i nowoczesna. Z wielu różnych inspiracji, które znalazłam w sieci najbardziej odpowiada mi ta, którą znalazłam na stronie http://build-lapse.com/filmowanie-z-drona-krakow/ . Z perspektywy lotu ptaka konkretna rzecz wygląda zupełnie inaczej niż z ziemi. Zanim jednak podejmę ostateczną decyzję chciałabym poznać opinię osób, które już z takiej usługi korzystały.

casio mudman
Awatar użytkownika
modna9
Posty: 281
Rejestracja: 04 kwie 2019, 22:22

Re: Filmowanie z drona-dobra forma dokumentacji?

Post autor: modna9 »

Do tego wszystkiego, trzeba mieć także doskonały program do do edycji tego video, aby wszystko odbyło się zgodnie z przeznaczeniem. Dlatego też wybierz https://www.vebo.pl/vegas-pro-box który sprawdzi się u osób profesjonalnych jak i początkujących.
tubiś

Re: Filmowanie z drona-dobra forma dokumentacji?

Post autor: tubiś »

Na pewno taki film czy zdjęcia, to naprawdę super sprawa. Trzeba tylko wybrać naprawdę dobry sprzęt, który będzie spełniał konkretne oczekiwania. Tutaj https://megadron.pl/pl/menu/profesjonalne-185.html warto sobie zerknąć. Mają tam bowiem w ofercie wiele naprawdę profesjonalnych rozwiązań dopasowanych do konkretnych potrzeb oraz różnych możliwości finansowych. Koniecznie przejrzyjcie sobie ich ofertę.
ODPOWIEDZ