Gdzie kupić rondle do gastronomii?

To miejsce na najróżniejsze tematy, niekoniecznie związane z modą. Sprawdź!
Awatar użytkownika
bahamamama
Posty: 303
Rejestracja: 22 maja 2019, 15:17

Gdzie kupić rondle do gastronomii?

Post autor: bahamamama »

Ktoś z was miał może z tym coś więcej do czynienia?
Tutaj https://www.gastroprodukt.pl/pl/c/Rondl ... iczne/2445 widziałam, że mają w ofercie właśnie takie profesjonalne rondle gastronomiczne.
Fajnie byłoby jednak móc porównać różne propozycje.
Może znacie inne sklepy, do których warto będzie zajrzeć?
liśka

Re: Gastronomia

Post autor: liśka »

Jeśli poszukujecie ciekawych rozwiązań do gastronomii, to na pewno warto sobie zerknąć tutaj https://sklep.technica.pl/noze-do-piecz ... o-3635-260 . Znajdziecie tam bowiem różnego rodzaju noże, ale nie tylko. Myślę, że warto robić zakupy w sprawdzonych miejscach, gdzie jest wiele różnych profesjonalnych produktów.
fliś

Re: Gastronomia

Post autor: fliś »

A tutaj https://www.gastropuls.pl/kufle-i-pokal ... dine-49360 sprawdzaliście już ofertę? Jeśli chcecie wyposażyć kompleksowo swój lokal gastronomiczny, to na pewno warto sobie tam zerknąć. Jest tam bowiem wiele ciekawych propozycji, jeśli chodzi np. o szklanki.

margaretka modlitwa wzór
Roześ

Re: Gdzie kupić rondle do gastronomii?

Post autor: Roześ »

Co do wyboru dobrej jakości wyposażenia gastronomicznego to w mojej opinii zdecydowanie warto tutaj wymienić hurtownię gastronomiczną Invest Horeca w przypadku których można liczyć na jakość, różnorodność i pełne wsparcie obsługi. Dlatego warto zajrzeć na https://investhoreca.pl/c/2094/taborety ... yczne.html gdzie będziecie mogli również znaleźć specjalne taborety gazowe i elektryczne. Mam nadzieję, że będziecie zadowoleni i oczywiście życzę udanego biznesu w branży gastronomicznej!
Iwaviolła85

Re: Gdzie kupić rondle do gastronomii?

Post autor: Iwaviolła85 »

Dystrybutory do piwa https://gastromarket.pl/akcesoria-do-piwa/ to niezbędny element w barze. Na imprezie domowej też z pewnością się przyda jeśli goście lubią to samo piwo. Można wtedy przygotować sobie z takim dystrybutorem i z łatwością nalewać piwo z kranu.
ewkaa

Re: Gdzie kupić rondle do gastronomii?

Post autor: ewkaa »

Można także rozważyć wykorzystanie frytkownicy typu Air Fryer firmy Ariete. Wiele osób coraz bardziej ceni sobie tę opcję ze względu na jej praktyczność, szybkie nagrzewanie się oraz bezawaryjność.
ODPOWIEDZ