Hala przemysłowa dla firmy

To miejsce na najróżniejsze tematy, niekoniecznie związane z modą. Sprawdź!
Maryśka21

Hala przemysłowa dla firmy

Post autor: Maryśka21 »

Dzień dobry,

szukam wykonawcy do wybudowania hali przemysłowej w okolicach Poznania. Więcej szczegółowych informacji podam na priv. Na co powinniśmy zwrócić uwagę podczas wyboru firmy realizującej? Czytamy różne artykuły takie jak https://www.budownictwo.org/artykuly/szczegoly/53435, które są bardzo pomocne, ale zawsze warto zaczerpnąć opinii innych bardziej doświadczonych.
Awatar użytkownika
projektant
Posty: 190
Rejestracja: 30 cze 2020, 22:09

Re: Hala przemysłowa dla firmy

Post autor: projektant »

Ogólnie ja również trochę czasu szukałem odpowiedniej hali i jestem zdania, że jest to coś niezwykle ważnego. Kolejną istotną sprawą jest także posiadanie właściwych maszyn przemysłowych. Osobiście preferuję urządzenia z firmy https://www.zemat.com/pl które wiem, że doskonale się sprawdzają.
Awatar użytkownika
Sylwia
Posty: 522
Rejestracja: 08 maja 2019, 23:12

Re: Hala przemysłowa dla firmy

Post autor: Sylwia »

A czy ktoś z Was szuka może właśnie do swojej firmy jakieś hali magazynowej do wynajęcia? W jakiej lokalizacji hale Was interesują? Ja ostatnio trafiłam na fajną stronę www, dzięki której można bardzo szybko znaleźć dla siebie taki magazyn na określonym terenie. Czy ktoś z Was z tego korzystał?
Leśko

Re: Hala przemysłowa dla firmy

Post autor: Leśko »

Otworzyłem swoją firmę produkcyjną i musiałem zakupić wiele urządzeń. Potrzebny nam był nie tylko magazyn ale i hala więc zgłosiliśmy się do www.fourtech.pl/pl/hale-namiotowe-stalowe/ . Firma oferuje wiele ciekawych rozwiązań zarówno dla biznesu jak i rolnictwa. Dobrej jakości hale magazynowe czy namioty więc z pewnością jeszcze nie raz nawiążemy współpracę.
Katka

Re: Hala przemysłowa dla firmy

Post autor: Katka »

Gdy faktycznie planujemy otworzyć produkcję to jak najbardziej samo miejsce jest ważne. Ja także jestem zdania, że bardzo istotną kwestią jest to aby mieć wysokiej jakości maszyny przemysłowe. Od siebie mogę polecić te z firmy https://www.zemat.com/pl gdyż u nas w zakładzie korzystamy z nich codziennie.
ODPOWIEDZ