Inwestowanie

To miejsce na najróżniejsze tematy, niekoniecznie związane z modą. Sprawdź!
Parterowy

Inwestowanie

Post autor: Parterowy »

Hej!
Czy ktoś z Was inwestował w krypto i trochę się na tym zna? Ja dopiero zaczynam, korzystam z fajnej strony https://kryptowiedza.pl/ i szukam jakiś wskazówek na początek :) może ktoś się tutaj na tym zna?
krualiaa

Re: Inwestowanie

Post autor: krualiaa »

Ja to wciąż zastanawiam się, jak wyglądają tak naprawdę kwestie budowania autorytetu finansowego i co mogę dla siebie zrobić. I tu w tym względzie poradą dla mnie będzie na pewno coś takiego https://venus-and-mars.com/czy-warto-sk ... mac-bonus/ . U mnie to jest coś schematycznego, ale naprawdę właściwego.
asamblo

Re: Inwestowanie

Post autor: asamblo »

Na pewno na rynek inwestycji ma wpływ sytuacja gospodarcza w danym kraju. I ja uważam, że najlepiej będzie, jeśli po prostu sprawdzimy, jak wygląda hiperinflacja w polsce 1989 , albo jak ogólnie można ten temat zamknąć i jak odnieść do dziś. Bo inwestowanie dziś to również sztuka, ale naprawdę sensowna. Co wy na to?
Awatar użytkownika
Werka
Posty: 385
Rejestracja: 22 paź 2019, 6:06

Re: Inwestowanie

Post autor: Werka »

Inwestowanie brzmi ciekawie, ale trzeba pamiętać, że każdy typ inwestycji wiąże się z ryzykiem, nie warto więc rzucać się na to bez odpowiedniej wiedzy, żeby potem nie żałować.
ODPOWIEDZ