Inwestycje

To miejsce na najróżniejsze tematy, niekoniecznie związane z modą. Sprawdź!
Awatar użytkownika
Agosia
Posty: 174
Rejestracja: 04 sty 2019, 15:12

Inwestycje

Post autor: Agosia »

Inwestowanie w siebie , czy własną firme to bardzo dobry pomysł, chociaż trzeba też to bardzo umiejętnie robić. Momentami w walce o naszą firmę potrzebujemy pomocy, czasami warto skorzystać ze wsparcia http://erzecznikpatentowy.pl/ , bo sami prawnie nie jesteśmy w stanie sobie ze wszystkim poradzić.
Awatar użytkownika
Eliza111
Posty: 190
Rejestracja: 26 mar 2019, 17:10

Re: Inwestycje

Post autor: Eliza111 »

Warto zainteresować się taką opcją, jak inwestycje alternatywne. Na stronie https://viennalife.pl/strefa-klienta/baza-wiedzy/polisa-dla-dziecka macie wszystkie informacje i wszystko dokładnie wyjaśnione, także myślę, że warto zajrzeć na stronę.
Awatar użytkownika
IrkaNil
Posty: 155
Rejestracja: 15 lip 2019, 21:42

Re: Inwestycje

Post autor: IrkaNil »

Ja zdecydowałam się pójść w stronę inwestowania w nieruchomości, które zapewnia mi naprawdę fajne zyski. Postawiłam na początku na warsztaty https://wiwn.pl/ z których nauczyłam się jak skutecznie szukać dobrych okazji sprzedaży, później zadbać o remont i odsprzedać nieruchomość za fajne pieniądze. Jest duże zapotrzebowanie, więc akurat z tym tez nie ma najmniejszych kłopotów.
Awatar użytkownika
skakanka
Posty: 84
Rejestracja: 11 mar 2019, 20:22

Re: Inwestycje

Post autor: skakanka »

Ja sama wolę nie bawić się w tego typu inwestycje, bo po prostu się na tym nie znam i nie chcę też ryzykować. Ale już bardziej wolę skorzystać z takiego programu jak https://www.mojeppk.pl/ gdzie wszystko jest jasne i na prostych zasadach. No i najważniejsze, że mamy gwarancję że nic nie stracimy
Awatar użytkownika
linia
Posty: 112
Rejestracja: 18 maja 2019, 13:56

Re: Inwestycje

Post autor: linia »

Teraz wiele osób w coś inwestuje licząc na zysk. Prawda jest taka, że często na takich ruchach można stracić sporo pieniędzy. Ja uważam, że jedną z pewniejszych inwestycji jest ta w złoto. Ten kruszec raczej nie traci na wartości, a w ostatnim czasie jego wartość wzrasta. Warto przejrzeć sobie informacje ze strony https://ilekosztujezloto.pl/ .
ODPOWIEDZ