Jak odnowić balustradę

To miejsce na najróżniejsze tematy, niekoniecznie związane z modą. Sprawdź!
Awatar użytkownika
maryneczka
Posty: 5
Rejestracja: 10 kwie 2019, 15:28

Jak odnowić balustradę

Post autor: maryneczka »

Myślicie, że lepiej jest wymienić starą balustradę, czy po prostu poddać ją renowacji? Nie mogę znaleźć nic w sieci na ten temat. Myślałem nad doradztwem w jakiejś dobrej i rzetelnej firmie. Np. tutaj https://lakiernia.pl wygląda to bardzo solidnie. Chyba zadzwonię i wypytam ich o wszystko. Może wyremontują moją balustradę nie do poznania.
Często się zdarza, że ludzie kochają nie kogoś, ale swoje wyobrażenie o tym kimś...
Awatar użytkownika
Sylwia
Posty: 522
Rejestracja: 08 maja 2019, 23:12

Re: Jak odnowić balustradę

Post autor: Sylwia »

Z tego, co się orientuję, to na rynku jest dostępna specjalna farba do balustrad. Myślę, że warto byłoby zapytać w jakimś dobrze wyposażonym markecie budowlanym :) Ogólnie renowacja mebli i innych drewnianych produktów staje się ostatnio bardzo popularna, więc sądzę, że warto się na to zdecydować ;)
Awatar użytkownika
Kamilla36
Posty: 242
Rejestracja: 21 mar 2019, 18:12

Re: Jak odnowić balustradę

Post autor: Kamilla36 »

No właśnie mam do odnowienia metalową balustradę i pomyślałam, że może po prostu ją pomaluję. Cały czas się zastanawiam nad tym, jak się za to zabrać i jaką farbę wybrać, ale myślę, że skorzystam sobie z porad dostępnych na stronie https://www.dekoratorium.pl/pl/najlepsz ... -najlepiej Tam jest ich bardzo dużo i można poznać wiele ciekawych informacji. Chciałabym to zrobić raz, a porządnie.
ODPOWIEDZ