Jak się ubrać do samolotu?

To miejsce na najróżniejsze tematy, niekoniecznie związane z modą. Sprawdź!
Pilót

Jak się ubrać do samolotu?

Post autor: Pilót »

Cześć!

Wielu z Was pewnie zastanawia się jak się ubrać na podróż samolotem. Już mówię. TO ZALEŻY! Od czego? Od tego ile i dokąd będziemy podróżować. Szkoda by było na Hawajach wyskoczyć w kurtce zimowej, kiedy będą nas witały panie z drinkami w kokosach. Prowadzę bloga na stronie kolegi https://radaryonline.pl/lotniska-w-polsce/ gdzie można wyczytać wszystko na temat strony "Lotniska w Polsce". Jest tam wiele ciekawostek, które uszczęśliwią każdego!
Lotniarką

Re: Jak się ubrać do samolotu?

Post autor: Lotniarką »

Hm ciekawe nie pomyślałam o tym. Ale chyba większość ludzi wie gdzie leci więc powinni mieć to z góry przemyślane. Wiem wiem nie wszyscy maja głowy na karku ale lot samolotem to już grubsza podróż więc z góry zakładam, że wiedzą. Dodatkowo warto sprawdzić jaka pogoda wystąpi na miejscu. https://radar-opadow.live/
lital

Re: Jak się ubrać do samolotu?

Post autor: lital »

Jeśli macie kredyty, to możecie sprawdzić jak wygląda umorzenie długu , bo w końcu czasem mamy ku temu możliwości. I zdaje mi się, że to będzie naprawdę sensownym podejściem. Wiecie, u każdego po prostu coś się sprawdza, coś nie i ja uważam, że naprawdę warto pomagać sobie, rozwiązywać odpowiednio te problemy.
ODPOWIEDZ