Jak wyleczyć ciężką chorobę?

To miejsce na najróżniejsze tematy, niekoniecznie związane z modą. Sprawdź!
Awatar użytkownika
Tancerka
Posty: 22
Rejestracja: 14 sty 2019, 11:06

Jak wyleczyć ciężką chorobę?

Post autor: Tancerka »

Zapraszam do zapoznania się z ofertą strony: https://oczyszczanieorganizmubialystok.pl/ . Jest to firma, która zajmuje się pomaganiem ludziom cierpiącym na różnego rodzaju choroby i dolegliwości.
Awatar użytkownika
Modzika
Posty: 112
Rejestracja: 16 sty 2019, 18:28

Re: Jak wyleczyć ciężką chorobę?

Post autor: Modzika »

Czasami nie ma sposobów, aby wyleczyć ciężką chorobę. Można ją ewentualnie złagodzić albo zahamować. Tak jest w przypadku dzieci, które są pod opieką Fundacji Szlachetny Gest https://szlachetnygest.pl/ . Razem z innymi wolontariuszami i darczyńcami z zapałem działamy, alby wyrwać te maluchy ze szponów cierpienia.
Awatar użytkownika
angel
Posty: 55
Rejestracja: 25 kwie 2019, 12:30

Re: Jak wyleczyć ciężką chorobę?

Post autor: angel »

Tak jak piszesz, czasem to strasznie trudne, dlatego ja właściwie również wspieram Szlachetny Gest http://szlachetnygest.pl/ . Spotkałam się z tą fundacją na jakimś festynie i miałam okazję poznać małego Adasia, który dzięki nim wyzdrowiał. Podziwiam ich zaangażowanie.
Awatar użytkownika
Zdzisiek78
Posty: 745
Rejestracja: 19 lip 2019, 9:41

Re: Jak wyleczyć ciężką chorobę?

Post autor: Zdzisiek78 »

Trzy miesiące temu zakończyłam leczenie półpaśca. Co za okropna choroba :cry: Do dziś zmagam się z jej skutkami. Cierpię na okropne bóle pleców wywołane neuralgią https://zycieseniora.com/zdrowie-senio ... -leczenia/ . Najgorsze jest to, że leczenie skutków będzie dłuższe niż samej choroby.
Awatar użytkownika
ulkaa
Posty: 86
Rejestracja: 14 cze 2019, 18:12

Re: Jak wyleczyć ciężką chorobę?

Post autor: ulkaa »

Jeśli potrzebujesz profesjonalnego sprzętu rehabilitacyjnego zajrzyj na https://wypozyczalniaimed.pl/ To wypożyczalnia sprzętu rehabilitacyjnego w Warszawie. Oferta jest bardzo atrakcyjna cenowo dzięki czemu wynajem opłaca się o wiele bardziej niż zakup nowego sprzętu. Dostępność łóżek, wózków inwalidzkich, kul itd jest bardzo wysoka.
ODPOWIEDZ