Jak zapakować mięso lub ryby?

To miejsce na najróżniejsze tematy, niekoniecznie związane z modą. Sprawdź!
Awatar użytkownika
Karolina
Posty: 42
Rejestracja: 07 sty 2019, 9:39

Jak zapakować mięso lub ryby?

Post autor: Karolina »

W co najlepiej zapakować artykuły spożywcze? Według mnie najlepszą opcją są opakowania foliowe. Tego typu opakowania drukuje na przykład drukarnia BISS i wychodzi jej to naprawdę niesamowicie! Polecam tę firmę.
Awatar użytkownika
kozi44
Posty: 80
Rejestracja: 11 lip 2019, 16:40

Re: Jak zapakować mięso lub ryby?

Post autor: kozi44 »

jesli szukacie dobrego sklepu wędkarskiego to https://www.fishingstore.pl/pol_n_Feede ... y-162.html polecam . Zawsze tutaj zaopatruję sie w wędki, haczyki i przypony na karpie i skupuje odzież wędkarską . Mają chyba najlepszą cenę na rynku i sprzęt dobrej jakości. Szybka wysyłka i możliwość zwrotu. Widziałam ze teraz mają spore przeceny na asortyment
Awatar użytkownika
Werinka
Posty: 171
Rejestracja: 22 lip 2019, 9:01

Re: Jak zapakować mięso lub ryby?

Post autor: Werinka »

Jeśli chodzi o wysyłkę produktów na pewno dodatkowo będziecie potrzebowali opakowań kartonowych i tutaj jak najbardziej warto zwrócić uwagę na https://www.amtkartony.pl/ ponieważ współpracujemy z nimi od dłuższego czasu i w końcu nie ma problemów z dotrzymaniem terminów dostaw do naszych klientów indywidualnych, którzy mogą być bezpieczni o swoje zamówienia.
aernią

Re: Jak zapakować mięso lub ryby?

Post autor: aernią »

Jeżeli rozglądacie się za sprawdzonym dostawcą ryb, u którego warto siew nie zaopatrywać to polecam wam zgłosić się do firmy http://www.luxfish.pl/ W ich ofercie znajdziecie szeroki wybór ryb mrożonych oraz owoców morza.
RądZIK_22

Re: Jak zapakować mięso lub ryby?

Post autor: RądZIK_22 »

Teraz najlepiej będzie starać się nie pakować w żadne plastiki i tym podobne rzeczy. Zgadzacie się z tymi ekologicznymi motywami?
Awatar użytkownika
Sylwia
Posty: 522
Rejestracja: 08 maja 2019, 23:12

Re: Jak zapakować mięso lub ryby?

Post autor: Sylwia »

kozi44 pisze: ↑03 wrz 2019, 8:11 Zawsze tutaj zaopatruję sie w wędki, haczyki i przypony na karpie i skupuje odzież wędkarską .
A czym zazwyczaj się kierujesz kupując na przykład nową wędkę? Ja ostatnio szukałam informacji na ten temat w sieci i trafiłam na całkiem fajny poradnik na stronie internetowej https://stcwedki.pl/dobor-wedki-stcroix/. Jest tam opisane, jak dobrać dla siebie wędkę St.Croix :)
ODPOWIEDZ