Jakie markizy?

To miejsce na najróżniejsze tematy, niekoniecznie związane z modą. Sprawdź!
Awatar użytkownika
kiwi
Posty: 162
Rejestracja: 18 gru 2018, 20:59

Jakie markizy?

Post autor: kiwi »

Szukam jakich dobrej jakości markiz, które byłyby w dobrej cenie. W ogóle to nie mam pojęcia czym kierować się przy wyborze. Kolor i wygląd to jedno, ale czy na coś jeszcze zwracać uwagę? Tutaj https://www.markizy-poznan.pl widzę, że mają ciekawy wybór. Pytanie tylko na co się konkretnie zdecydować?
Awatar użytkownika
pliszka
Posty: 134
Rejestracja: 21 kwie 2019, 23:00

Re: Jakie markizy?

Post autor: pliszka »

Na pewno też te markizy http://www.twojamarkiza.pl są warte uwagi. Zawsze warto dokładnie rozejrzeć się na rynku, aby znaleźć rozwiązanie, które będzie dla nad odpowiednie. Poza tym ważna jest też cena. Nie ma co przepłacać.
Awatar użytkownika
calineczka
Posty: 74
Rejestracja: 12 lis 2019, 22:26

Re: Jakie markizy?

Post autor: calineczka »

My wybieraliśmy markizy sklepowe w http://rolostyl.pl/oferta/markizy-koszowe-pozna%C5%84. Sama miałam wątpliwości, ale spotkałam się z ciepłym przyjęciem. Dostałam też kilka porad i ostatecznie o wiele łatwiej było mi się zdecydować na konkretny kolor. A ty gdzie zamierzasz je montować?
nał

Re: Jakie markizy?

Post autor: nał »

Ja właśnie też patrzę na markizy ogrodowe i w zasadzie nie wiem, co mam powiedzieć, bo jest tego dużo. I to właśnie, że wybór jest tak spory sprawia, że po prostu mam dość i nie mogę się na nic konkretnego zdecydować. To mnie przeraża, a ja jednak chcę dobrze mieć wszystko porobione.
Żyłka

Re: Jakie markizy?

Post autor: Żyłka »

w domu na poddaszu mam Markizy z Fakro. Montowaliśmy je bo tam straszny gorąc w lecie i ciężko wytrzymać. Markizy sprawdzają się rewelacyjnie. Chronią pomieszczenia przed nagrzaniem i dodatkowo pełnią funkcje moskitiery i chronią przed owadami. Są cudowane

psie pole racławice
ODPOWIEDZ