Jakie urządzenie do liftingu twarzy?

To miejsce na najróżniejsze tematy, niekoniecznie związane z modą. Sprawdź!
Miśia

Jakie urządzenie do liftingu twarzy?

Post autor: Miśia »

Zamierzam poszerzyć usługi w swoim gabinecie kosmetycznym o usługę liftingu twarzy. Czy możecie polecić jakieś urządzenie do tego typu zabiegów? Zależy mi na tym, by było dobrej jakości. Najlepiej żeby serwis był dostępny w Polsce. Z niecierpliwością czekam na wasze propozycje.
Weruś

Re: Jakie urządzenie do liftingu twarzy?

Post autor: Weruś »

W gabinecie którym pracuje, posiadamy urządzenie do liftingu Qtera. Więcej informacji na jego temat, znajdziesz pod tym adresem https://ifapro.pl/qtera-rf/. Osobiście bardzo dobrze mi się na nim pracuje, a klientki są zadowolone z zabiegów, a to najważniejsze ;)

UWAGA! nie płaci za usługi SEO - sprawdź w BIG
Zbyśka

Re: Jakie urządzenie do liftingu twarzy?

Post autor: Zbyśka »

Weruś pisze: ↑17 sie 2021, 19:28 W gabinecie którym pracuje, posiadamy urządzenie do liftingu Qtera. Więcej informacji na jego temat, znajdziesz pod tym adresem https://ifapro.pl/qtera-rf/. Osobiście bardzo dobrze mi się na nim pracuje, a klientki są zadowolone z zabiegów, a to najważniejsze ;)
Zgadzam się w 100%. Qtera to bardzo dobry wybór. Jestem praktycznie pewna, że będziesz zadowolona z tego urządzenia. Można powiedzieć, że pracuje w branży i znam wiele gabinetów kosmetycznych, gdzie znajduje się to urządzenie i wszędzie słyszę, że jest najlepsze ;)
Łucja

Re: Jakie urządzenie do liftingu twarzy?

Post autor: Łucja »

Czy na tej stronie https://ifapro.pl/qtera-rf/ można zamówić Qtera? Jestem również ciekawa, jak wygląda sprawa z szkoleniem, mianowicie czy jest w cenie? Ważną kwestią jest również serwis, czy nie ma z nim problemu? Z góry dziękuje za wasze odpowiedzi ;)
Zośia

Re: Jakie urządzenie do liftingu twarzy?

Post autor: Zośia »

Nie jestem pewna, czy możesz tam zamówić. Jednak na pewno, znajduje się tam numer telefonu oraz email, więc polecam skontaktować się z dystrybutorem w jednym z sposobów. Jedno jest pewne, że Qtera to doskonały wybór i jest wart każdych pieniędzy. Nawet nie ma się nad czym zastanawiać ;)
ODPOWIEDZ