Język niemiecki

To miejsce na najróżniejsze tematy, niekoniecznie związane z modą. Sprawdź!
Awatar użytkownika
paniola
Posty: 75
Rejestracja: 30 cze 2019, 10:54

Język niemiecki

Post autor: paniola »

Kazdy kto od jakiegos czasu uczy sie juz języka niemieckiego, warto aby skorzystał z kusu niemieckiego warszawa ttps://www.warszawa.oei.org.pl/ W sekretariacie Instytutu mogą Państwo nabyć odpłatnie materiały, które pomogą Państwu przygotować się samodzielnie do każdego z egzaminów ÖSD. Komplet (książka + CD) kosztuje 80 PLN.
Awatar użytkownika
Sylwia
Posty: 522
Rejestracja: 08 maja 2019, 23:12

Re: Język niemiecki

Post autor: Sylwia »

Jeśli chcecie uczyć się języka niemieckiego, to polecam zajrzeć na stronę internetową https://www.profi-lingua.pl/. Znajduje się tam oferta Szkoły Językowej ProfiLingua, która organizuje kursy z różnych języków, właśnie między innymi z języka niemieckiego ;) Szkoła ta działa już od wielu lat na rynku, więc jestem przekonana, że będziecie zadowoleni :)
Awatar użytkownika
kaczor
Posty: 62
Rejestracja: 15 sty 2020, 18:30

Re: Język niemiecki

Post autor: kaczor »

Mi się wydaje że do nauki języka to najlepsza będzie jakaś szkoła językowa. Przykładowo ta https://lincoln.edu.pl/online/ ma nawet lekcje online z profesjonalnymi speakerami, a to ważne bo uczą wymowy dokładnie. Sam zastanawiam się nad takim kursem, chyba go dla siebie wykupie.
maruś

Re: Język niemiecki

Post autor: maruś »

Moim zdaniem każde dziecko powinno mieć w szkole obcy język . Mój syn w szkole podstawowej ma język niemiecki . Zamówiłam dla niego podręczniki z tej strony tutaj https://www.taniaksiazka.pl/tanie-podre ... a-562.html . Szybka i rzetelna przesyłka.
dLEONĄRDOb

Re: Język niemiecki

Post autor: dLEONĄRDOb »

Żałuję, że nie znam tego języka...
Dańka

Re: Język niemiecki

Post autor: Dańka »

Dzisiaj język niemiecki jest bardzo w cenie, moim zdaniem bardziej niż angielski. Na chwile obecną uczę sie języka niemieckiego w szkole Katiusza w Warszaiw, którą całym sercem polecam ;)
Awatar użytkownika
mariolle
Posty: 374
Rejestracja: 07 mar 2019, 18:48

Re: Język niemiecki

Post autor: mariolle »

Bardzo sprawne szkolenia i kursy językowe prowadzi https://lincoln.edu.pl/warszawa/centrum/ więc polecam wam zainteresować się tą ofertą. Jestem przekonana, że będziecie w pełni zadowoleni z tego wyboru :) Koniecznie dajcie znac, jaką decyzję podjęliście.
kąria

Re: Język niemiecki

Post autor: kąria »

Jeżeli mieszkacie na terenie województwa śląskiego i rozglądacie się za porządną szkołą językową, która organizuje kursy języka niemieckiego to polecam wam zgłosić się do http://www.szkolajezykowaczechowice.pl/ Tam na pewno was nauczą tego języka. Dodatkowo mają całkiem niezłe ceny.
Ólga

Re: Język niemiecki

Post autor: Ólga »

Ja, richtig. Wenn man die deutsche Sprache kennt, kann man über alles reden. Zum Beispiel über Social Media und Instagram. Viele Menschen sind jetzt erfolgreich auf Instagram, aber dazu brauchen sie, viele Follower zu haben. Es gibt viele Methoden, die die Follower bekommen helfen. Die schnellste und beste ist aber Instagram Follower kaufen. ;) ;) ;)
mróweczka

Re: Język niemiecki

Post autor: mróweczka »

Mnie znajomość języka niemieckiego przyda się w pracy. A konkretnie to jest potrzebny do jej wykonywania. Z tego poradnika https://elubaczow.com/2021/07/26/jak-sz ... mieckiego/ dowiedziałam się jak szybko można się go nauczyć. Interesuje mnie praca nad osobami starszymi właśnie w Niemczech. Jak wiadomo to praca która wymaga na bieżąco używania tego języka.
Wójcik

Re: Język niemiecki

Post autor: Wójcik »

Język niemiecki bardzo mi jest potrzebny w pracy. Mam kontrahentów z Niemiec dlatego musiałam się nauczyć tego języka. Bardzo polecam niemiecki łódź https://akcent-edu.pl/jezyk-niemiecki-k-46.html . Nauka tam jest bardzo przyjemna. Mam spotkania z indywidualne z lektorem dzięki temu uczę się rozmawiać po języku niemieckim.
landrynęk

Re: Język niemiecki

Post autor: landrynęk »

Dobrym sposobem na nauczenie się języka nie tylko niemieckiego czy angielskiego jest oswajanie się z nim np. poprzez słuchanie radia bądź oglądanie filmów. Takie filmy i seriale można obejrzeć za darmo na stronie vod https://ogladaj.to/ korzystam z niej już od jakiegoś czasu i myślę że jest warta uwagi.
Marianna

Re: Język niemiecki

Post autor: Marianna »

Język niemiecki nie jest najłatwiejszy do nauki, z tego co zauważyłam wiele osób ma z nim problem. Jeszcze rok temu też nie umiałam się porozumieć w tym języku, zapisałam się jednak kursy językowe dla młodzieży warszawa polecam osobom mieszkającym w warszawie i okolicach ten kurs, a jeżeli mieszkacie w innym miejscu to Instytut Austriacki Warszawa oferuje również kursy online. Na kurs niemieckiego można zapisać już 4 letniego malucha :)
Gracja

Re: Język niemiecki

Post autor: Gracja »

Potrzebujesz szybko nauczyć się języka? Skorzystaj w kursy intensywne niemiecki online Dzięki niemu opanowałam język w bardzo dobrym stopniu, mimo, że miałam ogromną blokadę do języka niemieckiego. Sama podchodziłam kilkakrotnie do nauki, ale prawie nic nie zostawało mi w głowie, nauczyciele z Instytutu Austriackiego Kraków wytłumaczą wszystko w sposób przystępny i pozwolą szybko nauczyć się języka niemieckiego
ODPOWIEDZ