klejenie butów

To miejsce na najróżniejsze tematy, niekoniecznie związane z modą. Sprawdź!
pępuga

klejenie butów

Post autor: pępuga »

Zrobiłam solidne porządki i okazało się, że mam kilka fajnych par butów, które niestety wymagają małych napraw, czy próbowalyście same kleić buty? Fajnie by było jakby się udało je uratować. _______________________________________________________________________________
Zośka

Re: klejenie butów

Post autor: Zośka »

pępuga pisze: ↑06 cze 2021, 18:31 Zrobiłam solidne porządki i okazało się, że mam kilka fajnych par butów, które niestety wymagają małych napraw, czy próbowalyście same kleić buty? Fajnie by było jakby się udało je uratować.
Może spróbuj kleju Tadam? Z tego co wiem, to nadaje się, do róznego rodzaju obuwia.
pępuga

Re: klejenie butów

Post autor: pępuga »

Zośka pisze: ↑27 cze 2021, 15:28
pępuga pisze: ↑06 cze 2021, 18:31 Zrobiłam solidne porządki i okazało się, że mam kilka fajnych par butów, które niestety wymagają małych napraw, czy próbowalyście same kleić buty? Fajnie by było jakby się udało je uratować.
Może spróbuj kleju Tadam? Z tego co wiem, to nadaje się, do róznego rodzaju obuwia.
gdzie ten klej można kupić?? próbowalam znaleźć gdzieś ale nigdzie nie mogę dorwać
Zośka

Re: klejenie butów

Post autor: Zośka »

pępuga pisze: ↑27 cze 2021, 19:35
Zośka pisze: ↑27 cze 2021, 15:28
pępuga pisze: ↑06 cze 2021, 18:31 Zrobiłam solidne porządki i okazało się, że mam kilka fajnych par butów, które niestety wymagają małych napraw, czy próbowalyście same kleić buty? Fajnie by było jakby się udało je uratować.
Może spróbuj kleju Tadam? Z tego co wiem, to nadaje się, do róznego rodzaju obuwia.
gdzie ten klej można kupić?? próbowalam znaleźć gdzieś ale nigdzie nie mogę dorwać
ja go upolowałam w sklepie budowlanym, ale wydaje mi się że raz go widziałam w biedronce, mozesz też popatrzeć w kioskach
Awatar użytkownika
oetadam
Posty: 14
Rejestracja: 01 lut 2020, 20:27

Re: klejenie butów

Post autor: oetadam »

pępuga pisze: ↑06 cze 2021, 18:31 Zrobiłam solidne porządki i okazało się, że mam kilka fajnych par butów, które niestety wymagają małych napraw, czy próbowalyście same kleić buty? Fajnie by było jakby się udało je uratować. _______________________________________________________________________________
Witam! Pępuga, domowej naprawy butów dokonasz łatwo przy pomocy kleju TADAM® To klej, którego głównym przeznaczeniem jest naprawa butów sportowych, jednak inne także pozwoli skleić. Jest on elastyczny i dzięki swoim właściwościom służy do napraw różnych części butów: czubków, brzegów, zapiętka, podeszwy i warstwy zewnętrznej buta. Zachęcam Cię do sprawdzenia jego działania.

Gdyby pojawiły się pytania, chętnie na nie odpowiem.

Ekspert marki TADAM
tadam com pl
miśkaaa

Re: klejenie butów

Post autor: miśkaaa »

oetadam pisze: ↑14 lip 2021, 10:07
pępuga pisze: ↑06 cze 2021, 18:31 Zrobiłam solidne porządki i okazało się, że mam kilka fajnych par butów, które niestety wymagają małych napraw, czy próbowalyście same kleić buty? Fajnie by było jakby się udało je uratować. _______________________________________________________________________________
Witam! Pępuga, domowej naprawy butów dokonasz łatwo przy pomocy kleju TADAM® To klej, którego głównym przeznaczeniem jest naprawa butów sportowych, jednak inne także pozwoli skleić. Jest on elastyczny i dzięki swoim właściwościom służy do napraw różnych części butów: czubków, brzegów, zapiętka, podeszwy i warstwy zewnętrznej buta. Zachęcam Cię do sprawdzenia jego działania.

Gdyby pojawiły się pytania, chętnie na nie odpowiem.

Ekspert marki TADAM
tadam com pl
A w jaki sposób najlepiej przygotować powierzchnie przed klejeniem? Wystarczy umyć, wysuszyć i można kleić? Czy lepiej odtłuścić czymś?
Awatar użytkownika
oetadam
Posty: 14
Rejestracja: 01 lut 2020, 20:27

Re: klejenie butów

Post autor: oetadam »

Witam! Pępuga, klej TADAM® kupisz m.in. w: kioskach, sklepach motoryzacyjnych, metalowych, oferujących farby oraz lakiery, marketach budowlanych, sklepach spożywczych i elektrycznych. Dostępny jest także w marketach.

Gdyby pojawiły się pytania, chętnie na nie odpowiem.

Ekspert marki TADAM
tadam com pl
Awatar użytkownika
oetadam
Posty: 14
Rejestracja: 01 lut 2020, 20:27

Re: klejenie butów

Post autor: oetadam »

Witam! Miśkaaa, przed klejeniem butów klejem należy pamiętać, aby części butów, które chcesz połączyć były: czyste, suche, bez tłuszczu i kurzu. Środek na bazie alkoholu będzie najlepszym rozwiązaniem do właściwego oczyszczenia butów.

Gdyby pojawiły się pytania, chętnie na nie odpowiem.

Ekspert marki TADAM
tadam com pl
Awatar użytkownika
astres
Posty: 454
Rejestracja: 21 lip 2019, 11:25

Re: klejenie butów

Post autor: astres »

Od dłuższego czasu szukasz odpowiedzi jak poradzić sobie z tym problemem ? Otóż mam dla Ciebie wspaniałą informację! Poświęciłem trochę swojego cennego czasu aby dowiedzieć się więcej na ten temat i o to są wyniki moich poszukiwań https://www.twojeobuwie.pl/pol_m_Obuwie ... e-286.html
róża

Re: klejenie butów

Post autor: róża »

astres pisze: ↑02 sie 2021, 16:05 Od dłuższego czasu szukasz odpowiedzi jak poradzić sobie z tym problemem ?
Już wszyscy wszystko wiedzą. Klej tadam sobie świetnie radzi, sama korzystałam już kilka razy przy butach moich i dzieci i jestem zadowolona. Wolę naprawiać, jeśli się da, niz generować góry śmieci i co chwile kupować nowe buty.
ałaskin

Re: klejenie butów

Post autor: ałaskin »

róża pisze: ↑16 sie 2021, 1:48
astres pisze: ↑02 sie 2021, 16:05 Od dłuższego czasu szukasz odpowiedzi jak poradzić sobie z tym problemem ?
Już wszyscy wszystko wiedzą. Klej tadam sobie świetnie radzi, sama korzystałam już kilka razy przy butach moich i dzieci i jestem zadowolona. Wolę naprawiać, jeśli się da, niz generować góry śmieci i co chwile kupować nowe buty.
a jak ten klej reagował u ciebie na wodę? np. chodząc po deszczu, jak już złapało poklejone miejsce i wyschło, to potem się nie rozklejało. ja nie mówię o jakimś broczeniu po kostki w wodzie, ot takie normalne warunki uzytkowe.
ODPOWIEDZ