Kolizja i co dalej?

To miejsce na najróżniejsze tematy, niekoniecznie związane z modą. Sprawdź!
Awatar użytkownika
Sylwia
Posty: 522
Rejestracja: 08 maja 2019, 23:12

Kolizja i co dalej?

Post autor: Sylwia »

Witajcie,
czy przytrafiła się Wam kiedyś kolizja na drodze? Co wtedy zrobiliście z Waszym uszkodzonym autem? Ja ostatnio widziałam, że na przykład skup aut powypadkowych Żyrardów https://skupaut.waw.pl/skup-aut-zyrardow/ przyjmuje takie właśnie pojazdy uszkodzone. Jak sądzicie, ile można za takie auto dostać?
Awatar użytkownika
calineczka
Posty: 74
Rejestracja: 12 lis 2019, 22:26

Re: Kolizja i co dalej?

Post autor: calineczka »

Jak to co? Oddałam do naprawy. Całkowity koszt pokrył ubezpieczyciel. Naprawami bezgotówkowymi zajmuje się Dyszkiewicz http://dacia.dyszkiewicz.pl/mechaniczny.html. Mój samochód wyszedł od nich jak nowy. Nawet się nie spodziewałam tak dobrze zrobionej naprawy. Jeśli potrzebujesz, to możesz wziąć od nich samochód zastępczy.
Awatar użytkownika
Folli7ty4
Posty: 1
Rejestracja: 10 cze 2020, 20:07

Re: Kolizja i co dalej?

Post autor: Folli7ty4 »

na szczęście udało mi się naprawić auto.
-
catering poznań
Awatar użytkownika
andreya
Posty: 31
Rejestracja: 22 maja 2020, 14:38

Re: Kolizja i co dalej?

Post autor: andreya »

Z reguły po kolizji samochody śmiało można naprawić. Problem jednak czasem polega na tym, że takim samochodem nie można poruszać się po jezdni. Wtedy trzeba pomyśleć o pomocy drogowej. Mnie taka sytuacja przydarzyła się w Niemczech, a nie chciałam zostawiać samochodu w żadnym obcym warsztacie. Koniecznie chciałam aby samochodem zajął się mój zaprzyjaźniony mechanik. Na szczęście wbrew wszelkim obawom bez problemu na stronie https://laweta-magdeburg.com.pl/ znalazłam firmę, która przewiozła moje auto do Polski.
Awatar użytkownika
Karola123
Posty: 58
Rejestracja: 24 cze 2020, 13:35

Re: Kolizja i co dalej?

Post autor: Karola123 »

Jeżeli są tutaj osoby które poszukują samochodu to polecam zapoznać się z ofertą na stronie https://www.uzywanejaknowe.pl/
Awatar użytkownika
abertus44
Posty: 5
Rejestracja: 01 lip 2020, 16:22

Re: Kolizja i co dalej?

Post autor: abertus44 »

Najlepiej chyba starać się o odszkodowanie


________________________
obróbka plastyczna
Awatar użytkownika
rafka
Posty: 189
Rejestracja: 05 lut 2019, 13:32

Re: Kolizja i co dalej?

Post autor: rafka »

To się zgadzam, odszkodowanie ważna sprawa. Niezależnie czy szkoda było na osobie czy w pojeździe, to sprawę warto polecić Eventum w Poznaniu. Zawsze jeśli ktoś ma doświadczenie w danej sprawie, to nabiera ona zupełnie innego obrotu.
Awatar użytkownika
kozi44
Posty: 80
Rejestracja: 11 lip 2019, 16:40

Re: Kolizja i co dalej?

Post autor: kozi44 »

pewnie przyda ci się wniosek o odszkodowanie https://helpfind.pl/wniosek-o-odszkodowanie Na tej stronie znajdziesz wszystko co potrzebne w tej kwestii. Mnóstwo praktycznych porad i cennych wskazówek. Mnie bardzo pomogły gdy starałam się o odszkodowanie
Awatar użytkownika
Zdzisiek78
Posty: 745
Rejestracja: 19 lip 2019, 9:41

Re: Kolizja i co dalej?

Post autor: Zdzisiek78 »

Po na przykład wypadku trzeba od razu zadbać o dobre odszkodowanie. Tutaj na tej stronie internetowej znajdziecie pomoc https://insito-odszkodowania.uk. Jest tam też opcja zadzwonienia aby dokładnie dowiedzieć się od specjalisty co należy zrobić krok po kroku. Jeśli znacie podobne witryny to dajcie znać
Awatar użytkownika
Minia
Posty: 81
Rejestracja: 09 cze 2019, 11:16

Re: Kolizja i co dalej?

Post autor: Minia »

Dalej trzeba wezwać pomoc drogową, która odholuje nasze auto na warsztat. W moim przypadku bardzo trafnym wyborem okazała się pomoc drogowa Katowice Piotr Autohol: https://pomoc-drogowa-katowice.pl/ . Serdecznie polecam.
Awatar użytkownika
mariolle
Posty: 374
Rejestracja: 07 mar 2019, 18:48

Re: Kolizja i co dalej?

Post autor: mariolle »

Pomocy drogowej jest tyle, że naprawdę nie powinno być problemu ze znalezieniem takiej firmy. Niemniej jednak, musicie zwrócić uwagę na to, aby była to sprawdzona firma jak np Laweta Hamburg Na tego typu usługach nie ma co oszczędzać.
Lalką

Re: Kolizja i co dalej?

Post autor: Lalką »

Mnie również była potrzebna laweta, na szczęście na terenie kraju. Samochód po prostu przestał jechać wiec nie miałam innego wyjścia jak zadzwonić po pomoc drogową. Zdecydowałam się na skorzystanie z tej https://laweta-berlin.com.pl/ . Byli oni najbliżej a mnie zależało na szybkiej interwencji. Byłam na tyle zadowolona z usługi, że zapisałam sobie numer. W razie czego będzie jak znalazł
krzyś

Re: Kolizja i co dalej?

Post autor: krzyś »

Jakiś czas temu musiałam skorzystać z pomocy drogowej. Nie miałam namiaru na żadną więc zaczęłam szukać czegoś na szybko w sieci. Tutaj https://www.laweta-swiecko.com.pl/ znalazłam tą, na którą się zdecydowałam. Szybka i fachowa obsługa godna polecenia.
Awatar użytkownika
linia
Posty: 112
Rejestracja: 18 maja 2019, 13:56

Re: Kolizja i co dalej?

Post autor: linia »

Zależy jaka kolizja :) jak duża to dzwonie do ubezpieczyciela, podjeżdża laweta i potem zawozi do mechanika. A jak mała stłuczka, draśnięcie to sama podjeżdżam do mechanika. Mój serwis ferrari Śląsk wówczas naprawia auto i tyle. W sumie dwa razy miałam taką sytuację pod marketem. Ktoś mnie stuknął, odjechał. Kamery z monitoringu nic nie wyłapały i musiałam sama rozwiązać problem. Cieszę się, że mam takich fajnych mechaników, bo auto wciąż wygląda jak nowe.
bańka

Re: Kolizja i co dalej?

Post autor: bańka »

Często zdarza się tak, że kolizja kończy się zabraniem dowodu i samochód trzeba przetransportować w inne miejsce lawetą. Na terenie wielu miast śląska działają panowie, z których pomocy ja korzystałam. Znalazłam ich na https://e-laweta.com.pl/ , zadzwoniłam i podałam swoje położenie. W niedługim czasie panowie podjechali i sprawnie zapakowali auto na lawetę. Powiem tak, szybko, solidnie i za naprawdę rozsądną cenę.
ODPOWIEDZ