Kosmetyki

To miejsce na najróżniejsze tematy, niekoniecznie związane z modą. Sprawdź!
Awatar użytkownika
MartinBic
Posty: 56
Rejestracja: 29 maja 2019, 13:28

Kosmetyki

Post autor: MartinBic »

Hej. Poszukuje sprawdzonego sklepu z kosmetykami z naturalnym skladem. Jako ze kocham aloes rozwazam zakup czegos od https://aloe-forever.pl/ Co polecacie najbardziej od nich? Pozdrawiam.
Awatar użytkownika
jimka
Posty: 98
Rejestracja: 11 mar 2019, 11:20

Re: Kosmetyki

Post autor: jimka »

tez lubie naturalne kosmetyki - bardzo zadowolona jestem z bielendy - seria vegan muesli jest w pelni naturalna i pieknie odzywia skore, ma tez fajna konsystencje, dzieki czemu starcza na dlugo :)
Awatar użytkownika
ritaginter
Posty: 61
Rejestracja: 14 maja 2019, 13:38

Re: Kosmetyki

Post autor: ritaginter »

dobre kosmetyki wcale nie muszą być drogie :) ja w sumie całą pielęgnację kupuję z eveline. Ostatnio kupiłam w hebe krem na dzień z tej nowej serii prestige. zapowiada się super a to dopiero kilka dni. jeszcze chce sobie dokupić to serum, bo ma działanie mocno odzywcze.
Awatar użytkownika
milaczek
Posty: 95
Rejestracja: 07 gru 2019, 15:38

Re: Kosmetyki

Post autor: milaczek »

to fakt, cena nie zawsze jest wyznacznikiem :) ja na przyklad jakis czas temu kupilam sobie kosmetyki do twarzy z dermofuture nature , nie są jakies mega drogie, cena przystepna a moim zdaniem dzialaja naprawde fajne, maja dobry sklad no i są przede wszystkim skuteczne
aloesikś21

Re: Kosmetyki

Post autor: aloesikś21 »

www.foreveraloes.eu tam kupuje wszystkie kosmetyki z super aloesem. Ten sklep zawsze nie zawiedzie moich oczekiwań. Kupuje tam produkty do włosów oraz do ciała. Moja koleżanka fryzjerka się tam też zaopatruje. Godny polecenia sklep. Bardzo fajny ten sklep jest bo po kategoriach można łatwo wyszukać produkty które nas interesują. Kosmetyki czy produkty do stylizacji brody łatwo tam znaleźc wszystko.
tómbria

Re: Kosmetyki

Post autor: tómbria »

Warto popróbować różne marki i rozejrzeć się za jak najlepszymi kosmetykami. Ja od siebie mogę wam polecić produkty firmy https://www.asepta.pl/ Sama od dawna używam ich kosmetyków i mogę powiedzieć że mają one świetny wpływ na moją cerę. Wy na pewno też znajdziecie tam coś dla siebie.
ODPOWIEDZ