Książki do angielskiego

To miejsce na najróżniejsze tematy, niekoniecznie związane z modą. Sprawdź!
Awatar użytkownika
heniutek
Posty: 33
Rejestracja: 05 lis 2019, 9:33

Książki do angielskiego

Post autor: heniutek »

Jakiś czas temu coś mnie zainspirowało, by zacząć uczyć się angielskiego. Nie jest to łatwe, bo nie umiem się skupić w grupie. Zamówiłem więc książki do nauki angielskiego z https://livro.pl/ksiazki/nauka-jezykow/ ... kiego.html, jest to kilka fajnych pozycji i mam nadzieję, że uda mi się jak najszybciej je przerobić, co przełoży się na moje umiejętności lingwistyczne.

umowa przedmałżeńska dla mężczyzn
Awatar użytkownika
Sylwia
Posty: 522
Rejestracja: 08 maja 2019, 23:12

Re: Książki do angielskiego

Post autor: Sylwia »

A czy znacie jakieś dobre szkoły językowe, w których można zapisać się na kurs angielskiego? Ja trafiłam na stronie https://www.profi-lingua.pl/kursy-jezyk ... -mlodziezy na ofertę Szkoły Językowej ProfiLinuga, która jak widać organizuje takie kursy między innymi dla młodzieży. Co o tym sądzicie? Warto się tam zapisać?
Awatar użytkownika
modnisia
Posty: 121
Rejestracja: 31 sty 2019, 16:41

Re: Książki do angielskiego

Post autor: modnisia »

Ja z kursów zrezygnowałam. Wolałam się uczyć w domowym zaciszu. Specjalnie do tego zamówiłam kilka książek przygotowujących do matury na https://www.taniaksiazka.pl/t/new-matura-success. Jestem bardzo zadowolona z tych opracować, wiele rzeczy jest bardzo dobrze opisanych przez co już czuję się bardziej przygotowania do matury niżeli jak chodziłam na korepetycje.
Awatar użytkownika
orzeszek
Posty: 71
Rejestracja: 23 cze 2019, 19:52

Re: Książki do angielskiego

Post autor: orzeszek »

Nauka języków obcych nie jest taka prosta jakby nam się wydawało. Wiadomo, że samemu w domu także możemy rozpocząć naukę gdyż są dostępne książki, ale jestem zdania że lektor zrobi to zdecydowanie lepiej. Dlatego też my zapisaliśmy się do szkoły Moose https://www.moose.pl/oddzial/oddzial-w- ... zie-uczymy o której słyszałam wiele dobrego. A w tej szkole nauczanie jest bardzo przyjemne no i odbywa się w przyjaznej atmosferze, a przede wszystkim w oparciu o nasze potrzeby i oczekiwania!
ODPOWIEDZ