Który antywirus najlepszy?

To miejsce na najróżniejsze tematy, niekoniecznie związane z modą. Sprawdź!
łańka

Który antywirus najlepszy?

Post autor: łańka »

Zastanawiam się na jaki antywirus się zdecydować. Ich wybór na rynku jest spory a ja nie bardzo wiem, czym należy się kierować przy wyborze. Możecie mi coś podpowiedzieć?
groś

Re: Który antywirus najlepszy?

Post autor: groś »

Ja miałem podobny problem i spędziłem nad tym trochę czasu. Ostatecznie mój wybór padł na oprogramowanie, które znalazłem tutaj https://gdata.pl/o-nas . To firma z ogromnym doświadczeniem jeśli o takie zabezpieczenia chodzi. Zawsze na początek możesz pobrać wersję próbną a potem zdecydować co dalej.
Awatar użytkownika
Werka
Posty: 385
Rejestracja: 22 paź 2019, 6:06

Re: Który antywirus najlepszy?

Post autor: Werka »

Ja od lat korzystam z eseta i w sumie nie narzekam.
Awatar użytkownika
Zdzisiek78
Posty: 745
Rejestracja: 19 lip 2019, 9:41

Re: Który antywirus najlepszy?

Post autor: Zdzisiek78 »

Aktualnie przez wiele rankingów branżowych, to bitdefender uznawany jest za najlepszy antywirus, dlatego może warto się w niego właśnie zaopatrzyć. Ogólnie polecam Ci zajrzeć na https://marken.com.pl/, gdzie bitdefendera, ale też i inne topowe antywirusy możesz znaleźć.
ErnęstDU

Re: Który antywirus najlepszy?

Post autor: ErnęstDU »

Moim zdaniem antywirusy są bardzo dobre nieważne czy są płatne czy też nie. Ja używam tych darmowych i jakoś sobie radzą.

___
sterylizator uvc
gąska

Re: Który antywirus najlepszy?

Post autor: gąska »

groś pisze: ↑18 paź 2020, 16:11 Ja miałem podobny problem i spędziłem nad tym trochę czasu. Ostatecznie mój wybór padł na oprogramowanie, które znalazłem tutaj https://gdata.pl/o-nas . To firma z ogromnym doświadczeniem jeśli o takie zabezpieczenia chodzi. Zawsze na początek możesz pobrać wersję próbną a potem zdecydować co dalej.
dobrze wiedzieć
Awatar użytkownika
iza
Posty: 93
Rejestracja: 12 cze 2019, 9:04

Re: Który antywirus najlepszy?

Post autor: iza »

Nie wiem który antywirus aktualnie jest najlepszy ale na pewno przyda się też bezpieczny komunikator https://www.dobreprogramy.pl/usecrypt-m ... 455846529a bo UseCrypt Messenger podczas każdego uruchomienia sprawdza, czy telefon nie jest zhackowany. Do szyfrowania używa niezależnego od systemu operacyjnego mechanizmu.
ODPOWIEDZ