Microblading szkolenie

To miejsce na najróżniejsze tematy, niekoniecznie związane z modą. Sprawdź!
Awatar użytkownika
Bogumiła Rak
Posty: 7
Rejestracja: 23 mar 2019, 15:24

Microblading szkolenie

Post autor: Bogumiła Rak »

Microblading szkolenie kurs makijażu permanentnego, indywidualny kurs microblading metoda piórkowa, handtap brows, praktyczne ćwiczenia, nowe kompetencje, praktyczne umiejętności, możliwość wyboru. makijaż permanentny warszawa newlook's
Awatar użytkownika
Sylwia
Posty: 522
Rejestracja: 08 maja 2019, 23:12

Re: Microblading szkolenie

Post autor: Sylwia »

A skoro już o szkoleniach mowa, to czy ktoś z Was miał może wcześniej do czynienia z firmą szkoleniową Kar Group? Widziałam ostatnio ich ofertę na stronie http://kursy-edu.net.pl/przykladowa-strona/ i zrobiła ona na mnie niemałe wrażenie. Firma ta oferuje bowiem mnóstwo różnych szkoleń z najróżniejszych kategorii i branż, a większość z nich można odbyć on-line. Co Wy na to? :)
Awatar użytkownika
ryba
Posty: 77
Rejestracja: 08 sty 2019, 13:38

Re: Microblading szkolenie

Post autor: ryba »

Pan Krzysztof Majerski robi w Krakowie świetne szkolenia z makijażu permanentnego. Poczytaj o nim więcej, to jeden z najlepszych specjalistów w Krakowie, jak nie w Polsce nawet :) Teraz makijaż permanentny jest bardzo na czasie więc warto pomyśleć o wprowadzeniu takiej usługi do gabinetów.
Awatar użytkownika
kora
Posty: 239
Rejestracja: 02 lip 2019, 9:19

Re: Microblading szkolenie

Post autor: kora »

Mnie też interesuje kurs makijażu permanentnego ponieważ chciałabym poszerzyć zakres swoich umiejętności. Tym bardziej że makijaz permanentny cieszy się obecnie ogromną popularnością i praktycznie każda kobieta decyduje się na takie rozwiązanie.
Awatar użytkownika
Zdzisiek78
Posty: 745
Rejestracja: 19 lip 2019, 9:41

Re: Microblading szkolenie

Post autor: Zdzisiek78 »

Witam,zastanawiam sie nad wybraniem odpowiedniej metody,jesli chodzi o makijaz permanentny. Co sądzicie o tym http://centrumpolaszek.pl ? Chętnie poznam Wasze opinie na temat microbladingu. Pozdrawiam.
ODPOWIEDZ