nadawanie paczek

To miejsce na najróżniejsze tematy, niekoniecznie związane z modą. Sprawdź!
Awatar użytkownika
savaka
Posty: 39
Rejestracja: 30 maja 2020, 17:44

nadawanie paczek

Post autor: savaka »

Jak nadajecie przesyłki? Wolicie wersję klasyczną czy może nadajecie online?
Awatar użytkownika
modnisia
Posty: 121
Rejestracja: 31 sty 2019, 16:41

Re: nadawanie paczek

Post autor: modnisia »

Na pewno metoda online nadawania przesyłek jest wygodniejsza od klasycznej formy, bo nawet nie trzeba z domu wychodzić. Taki kurier ambro express przyjdzie sam po odbiór paczki po opłaceniu przesyłki online
Awatar użytkownika
sionair
Posty: 134
Rejestracja: 12 lut 2019, 11:49

Re: nadawanie paczek

Post autor: sionair »

Klasyczna metoda trwa dłużej, trzeba wyjść i stać w kolejkach. Nadając online to nie tylko najtańszy kurier , ale także oszczędność czasu, gdyż wszystkie formalności dopełniasz online
Elżunia3

Re: nadawanie paczek

Post autor: Elżunia3 »

Dla mnie najwygodniejszą opcją jest https://www.fastpost.pl/ - sprawnie to wszystko ogarniają no i do tego ceny są mega atrakcyjne
Awatar użytkownika
KamKa
Posty: 44
Rejestracja: 10 kwie 2019, 10:54

Re: nadawanie paczek

Post autor: KamKa »

Ja wolę online. Wygodniej, szybciej i taniej. Tu https://www.kurjerzy.pl/paczka-do-niemiec/de masz taką możliwość jeśli chodzi o paczki do Niemiec. Ale u tego brokera bez problemu nadasz też inne przesyłki zagraniczne i krajowe. Wychodzi taniej, bo możesz porównać oferty i wybrać najkorzystniejszą. No i oszczędzasz sporo czasu, a kurier może odebrać paczkę z domu.
Awatar użytkownika
projektant
Posty: 188
Rejestracja: 30 cze 2020, 22:09

Re: nadawanie paczek

Post autor: projektant »

Ja nigdy nie miałem problemu z nadawaniem i odbieraniem paczek i oczywiście robię to poprzez kurierów. Muszę przyznać, że także bardzo fajną sprawą jest odbiór w paczkomacie. Jak nawet czytałem na stronie https://www.sendit.pl/blog/chron-sie-pr ... nia-ekranu to można tam paczki odbierać bezdotykowo. W przypadku pandemii koronawirusa jest to faktycznie coś ważnego.
jeżowskiandrzej

Re: nadawanie paczek

Post autor: jeżowskiandrzej »

Zdecydowanie wole nadawanie paczek online. Nie muszę wychodzić z domu ani nawet ruszać się z pokoju. Mam już kilka zaufanych firm, w których bez problemu nadaje paczki do anglii w kilka minut. Po złożeniu rezerwacji kurier kontaktuje się ze mną i umawia na dany dzień i godziną po odbiór paczki. Szybko i wygodnie:)
packą

Re: nadawanie paczek

Post autor: packą »

Ja preferuję zamawianie kuriera ON-LINE przez stronę, płatność też online. Przykładem może być strona kuriera do Holandii https://paczkiholandia.pl/zamow-przesylke/. Zamawiasz przesyłkę i od razu za nią płacisz, kurier oddzwania i czekasz na odebranie paczki bez wychodzenia z domu.
miłenamaj

Re: nadawanie paczek

Post autor: miłenamaj »

Polecam nadawać paczki do anglii za pośrednictwem dobrej firmy kurierskiej np. firmy ErgoPaczki. Szkoda marnować czas na firmy, które nie są rzetelne a za swoje usługi chcą miliony. ErgoPaczki ma naprawdę spoko ceny a dodatkowo profesjonalną i fachową obsługę. Polecam z czystym sumieniem!
ODPOWIEDZ