Najlepsza szkoła Łódź

To miejsce na najróżniejsze tematy, niekoniecznie związane z modą. Sprawdź!
Awatar użytkownika
Leona
Posty: 31
Rejestracja: 18 lut 2019, 15:06

Najlepsza szkoła Łódź

Post autor: Leona »

Bardzo gorąco zachęcam do zapoznania się z ofertą https://szkolaeuropejska.pl. To najlepsza szkoła w Łodzi, która profesjonalnie przygotowuje do matury dwujęzycznej. Jestem bardzo zadowolona z jej poziomu nauczania i każdemu polecam.
Awatar użytkownika
annamaria
Posty: 72
Rejestracja: 18 paź 2019, 20:55

Re: Najlepsza szkoła Łódź

Post autor: annamaria »

Bardzo fajna szkoła, za moich czasów takich nie było, niemniej jednak po zwyczajnym LO bez problemu zdałam maturę i dostałam się na studia. Teraz, po 30 ce myślę jeszcze o podyplomowych, bardzo zaciekawiła mnie oferta Wyższej Szkoły Zarządzania i Przedsiębiorczości: https://wwszip.pl/oferta-studiow-podyplomowych/ , szczególnie kierunki związane z logistyką, które dałyby mi perspektywę awansu u aktualnego pracodawcy. Zauważyłam też że uczelnia umożliwia naukę w wygodnym systemie e-learning. To byłoby dla mnie idealne, jestem zatrudniona na pełny etat, a umiem się zdyscyplinować:)
Awatar użytkownika
frezja
Posty: 41
Rejestracja: 27 sie 2019, 7:30

Re: Najlepsza szkoła Łódź

Post autor: frezja »

Dobór szkoły jest bardzo ważny, by łatwo poszło z maturą, ale także samo zaparcie w nauce. Dodatkowo warto posiadać wspomagacze nauki. W przygotowaniu do matury widziałam ostatnio bardzo fajną książkę na https://www.taniaksiazka.pl/t/matura-2020 pomoże posegregować swoje wiadomości ale także dobrze się do niej przygotować. Mają tam też tematyczne więc dużo łatwiej będzie naszykować się do tego ważnego egzaminu w życiu.
Awatar użytkownika
czystek
Posty: 83
Rejestracja: 17 maja 2019, 17:10

Re: Najlepsza szkoła Łódź

Post autor: czystek »

Wybór szkoły średniej to bardzo poważny krok w przyszłość. W końcu to od wyboru szkoły i kierunku bardzo dużo zmieni w naszym życiu i jakby wyznaczy nam ścieżkę jaką w przyszłości chcemy podążać. Dlatego też zaczynamy wybierać taką szkołę już dużo wcześniej. Moja córka także zastanawia się jaką szkołę wybrać i jak to jest z tymi egzaminami. Wtedy trafiłam na tę bardzo fajną stronkę https://www.nowaera.pl/szkola-srednia-bez-tajemnic na której znajdziemy wiele odpowiedzi na nasze pytania
Awatar użytkownika
276KewineK
Posty: 4
Rejestracja: 27 sty 2020, 9:10

Re: Najlepsza szkoła Łódź

Post autor: 276KewineK »

Niestety nie znam tam żadnej szkoły.
Awatar użytkownika
calineczka
Posty: 74
Rejestracja: 12 lis 2019, 22:26

Re: Najlepsza szkoła Łódź

Post autor: calineczka »

annamaria pisze: ↑19 gru 2019, 21:57 Bardzo fajna szkoła, za moich czasów takich nie było, niemniej jednak po zwyczajnym LO bez problemu zdałam maturę i dostałam się na studia.
Ja też chodziłam do "zwyczajnego LO" i bez problemu zdałam maturę. Nie chciałam studiować za granicą, więc matura dwujęzyczna nie była mi do niczego potrzebna. Od zawsze wiedziałam, że po szkole średniej wyjadę z Łodzi i będę studiować w Warszawie. Znalazłam pracę i zaczęłam studia w trybie zaocznym na https://wwsb.edu.pl/specjalnosci/logistyka/. Teraz jestem na drugim roku. Od tego roku pracuję już w zawodzie. Udaje mi się realizować plan, jaki sobie założyłam.
Awatar użytkownika
oliwekGROSZ
Posty: 6
Rejestracja: 22 mar 2020, 10:41

Re: Najlepsza szkoła Łódź

Post autor: oliwekGROSZ »

Ja niestety nie znam żadnej szkoły w Łodzi.
ODPOWIEDZ