Najlepsze szkolenia z kosmetologii

To miejsce na najróżniejsze tematy, niekoniecznie związane z modą. Sprawdź!
Awatar użytkownika
Ilona44
Posty: 57
Rejestracja: 09 kwie 2019, 17:58

Najlepsze szkolenia z kosmetologii

Post autor: Ilona44 »

Jestem modelką, ale od zawsze interesowała mnie kosmetologia. Myślę nad skorzystaniem ze szkolenia od http://pimik.pl/. Na ich zajęciach można wiele się dowiedzieć, ale dodatkowo poddać się wybranym zabiegom, co byłoby mi na rękę. Jakie macie zdanie na temat instytutu i ich szkoleń? Widziałam, że można uzyskać dofinansowania do takich szkoleń. Czy to pomoże mi wystartować w branży? Proszę was o pomoc.
Awatar użytkownika
Sylwia
Posty: 522
Rejestracja: 08 maja 2019, 23:12

Re: Najlepsze szkolenia z kosmetologii

Post autor: Sylwia »

A co sądzicie o kursie kosmetycznym organizowanym przez firmę szkoleniową Kar Group, o którym mowa na stronie http://szkolenia-kargroup.eu/kurs-kosmetyczka/. Czy warto Waszym zdaniem zapisać się na taki kurs?
Awatar użytkownika
Monia
Posty: 67
Rejestracja: 17 gru 2019, 11:08

Re: Najlepsze szkolenia z kosmetologii

Post autor: Monia »

Tak uzupełniająco, to mogę polecić kurs stylizacji dla zaawansowanych kraków :) To super opcja dla wszystkich osób, które interesują się modą i mają za sobą już teorię :)
pięknacera43

Re: Najlepsze szkolenia z kosmetologii

Post autor: pięknacera43 »

Jeśli chcesz się wyszczuplić albo lepiej, młodziej wyglądać to ja korzystam z zabiegów z firmy zapraszam na ich stronę https://www.deuclinic.pl/ ja skorzytsałam z zabiegu. czuje się po nim o wiele młodziej moja sskóra nie była nigdy w tak dobrej kondycji. Zobaczcie na ich ofertę i cennik.
ODPOWIEDZ