najtańszy kurier

To miejsce na najróżniejsze tematy, niekoniecznie związane z modą. Sprawdź!
Awatar użytkownika
modnisia
Posty: 121
Rejestracja: 31 sty 2019, 16:41

najtańszy kurier

Post autor: modnisia »

W jaki sposób znaleźć najtańszą przesyłkę? Znajoma mi coś opowiadała że są takie porównywarki ale nie bardzo mogę znaleźć nic takiego
Awatar użytkownika
sionair
Posty: 134
Rejestracja: 12 lut 2019, 11:49

Re: najtańszy kurier

Post autor: sionair »

Może chodzilo o brokerów kurierskich? Można na ich stronie sprawdzić właśnie jaki jest kurier za granicę cennik i oczywiście wygodnie nadać paczkę bez wychodzenia z domu. Zerknij sobie, myślę że będziesz zadowolona
Awatar użytkownika
savaka
Posty: 39
Rejestracja: 30 maja 2020, 17:44

Re: najtańszy kurier

Post autor: savaka »

Sobie poszukaj w sieci takich poradników kurierskich, tam są opisane różne firmy przewozów i podane są najważniejsze informacje typu jak zapakować przesyłkę dla FedEx , jak korzystać z opcji śledzenia przesyłki itd.
Awatar użytkownika
memi920
Posty: 79
Rejestracja: 04 kwie 2019, 14:04

Re: najtańszy kurier

Post autor: memi920 »

Ja raczej z dużych firm kurierskich nie korzystam, ponieważ wybieram mniejsze firmy, które bardzo profesjonalnie wykonują usługi. Jedną z firm jest Czech Logistic. Przy ich pomocy możecie wysłać paczki do Czech, Słowacji, Węgier, Rumunii i Bułgarii. Na ten moment jest to oferta hurtowa, więc raczej przygotowana dla firm.

UWAGA! nie płaci za usługi SEO - sprawdź w BIG ...
Awatar użytkownika
projektant
Posty: 188
Rejestracja: 30 cze 2020, 22:09

Re: najtańszy kurier

Post autor: projektant »

W moim przypadku również jest tak, że ja lubię bardzo korzystać z tanich przesyłek kurierskich. Bardzo mi odpowiada za każdym razem oferta najtańszych przesyłek https://www.sendit.pl/blog/najtansze-przesylki i muszę przyznać, że jest to bardzo fajne rozwiązanie dla każdego. Nie trzeba mieć firmy, aby korzystać z takich ofert.
ODPOWIEDZ