Ochrona prawna firmy

To miejsce na najróżniejsze tematy, niekoniecznie związane z modą. Sprawdź!
Awatar użytkownika
Agosia
Posty: 174
Rejestracja: 04 sty 2019, 15:12

Ochrona prawna firmy

Post autor: Agosia »

Nie zawsze chrona prawna firmy jest taka łatwa jak mogło by nam sie wydawać. Jest wiele ukrytych kruczków, które mogą nam zaszkodzić. dlatego też lepiej jest korzystać z pomocy kogoś doświadczonego , kogoś kto posiada w tym zakriesie wiedze takich jak http://erzecznikpatentowy.pl/#feature2 . Przynajmniej mamy pewność, że od strony prawnej nic nie bedzie zagrażać naszej firmie.
Awatar użytkownika
pliszka
Posty: 134
Rejestracja: 21 kwie 2019, 23:00

Re: Ochrona prawna firmy

Post autor: pliszka »

Wiele kwestii można samodzielnie ogarnąć. Trzeba tylko wiedzieć skąd czerpać wiedzę. W przypadki, gdy chcemy poszerzyć swoją wiedzę na temat spółek i poznać jakie problemy mogą nas czekać, jeśli zdecydujemy się na biznes w tej firmie, to warto sobie zerknąć tutaj http://www.spolka-w-organizacji.pl . Jest tam blog prowadzony przez prawników, a na nim wiele cennych informacji.
Awatar użytkownika
tormund92
Posty: 546
Rejestracja: 05 maja 2019, 20:54

Re: Ochrona prawna firmy

Post autor: tormund92 »

A wiecie co zrobić, jak pracownik chce ponownie udać się na urlop wychowawczy? Czy mogę odmówić? Znalazłam co prawda sporo informacji na stronie: https://www.portalfk.pl/urlopy-i-inne-z ... 17482.html , ale myślę, że takie przeżyte doświadczenia najlepiej uczą, więc może ktoś z was miał podobną sytuację i mógłby mi pomóc?
Awatar użytkownika
Sylwia
Posty: 522
Rejestracja: 08 maja 2019, 23:12

Re: Ochrona prawna firmy

Post autor: Sylwia »

Moim zdaniem warto prowadząc firmę od razu nawiązać współpracę z jakąś kancelarią, która będzie zajmowała się właśnie wszelkiego rodzaju sprawami prawnymi dotyczącymi przedsiębiorstwa. Na stronie https://lawboxfirm.com/ możecie zapoznać się z ofertą takiej kancelarii LawBoxFirm, która na pewno chętnie Wam pomoże ;) Polecam ;)
ODPOWIEDZ