Okna premium czy standard?

To miejsce na najróżniejsze tematy, niekoniecznie związane z modą. Sprawdź!
Awatar użytkownika
bahamamama
Posty: 303
Rejestracja: 22 maja 2019, 15:17

Okna premium czy standard?

Post autor: bahamamama »

Jakie lepiej wybrać?
Co byście doradzały?
Lepiej okna premium, czy jednak postawić na standardowe, sprawdzone rozwiązania?
Tutaj https://www.internorm.com/pl-pl/internorm/ czytałam co nieco na ten temat.
Piszą tam więcej o tym, czego można spodziewać się po takich oknach.
Co wy na to?
Awatar użytkownika
IrkaNil
Posty: 155
Rejestracja: 15 lip 2019, 21:42

Re: Okna premium czy standard?

Post autor: IrkaNil »

Jednak moim zdaniem przede wszystkim warto postawić na producenta który dba o odpowiednie wykonanie okien pod względem izolacji, estetyki oraz zabezpieczenia antywłamaniowych. Firma Domega w Poznaniu na szczęście bardzo nam w wyborze pomogła. Są na rynku od ponad 20 lat,także dokładnie wiedzą na jakiego producenta i modele warto postawić uwzględniając wymagany przez nas stosunek jakość-cena. U nas wygrały okna PCV Oknoplast idealnie zmieściliśmy się w budżecie od razu z montażem, który również wykonała ich ekipa montażowa.
Awatar użytkownika
tormund92
Posty: 544
Rejestracja: 05 maja 2019, 20:54

Re: Okna premium czy standard?

Post autor: tormund92 »

Moim zdaniem warto zapytać fachowców, którzy mają realizować zlecenie. Jeżeli nie wybrałeś jeszcze firmy to polecam Ci sprawdzić: www.drutex.pl. Mają naprawdę świetną ofertę i myślę, że odpowiednio doradziliby Ci jakie okna wybrać do Twojego mieszkania / domu. Ja chyba skorzystam z ich oferty, bardzo podobają mi się również ich drzwi.
Awatar użytkownika
kiwi
Posty: 162
Rejestracja: 18 gru 2018, 20:59

Re: Okna premium czy standard?

Post autor: kiwi »

Okna przede wszystkim muszą być doskonałej jakości. Jest to bardzo ważne, aby przede wszystkim służyły przez lata. Poza tym muszą też ładnie wyglądać. Wiele ciekawych i praktycznych propozycji na pewno znajdziecie tutaj http://www.e-lazur.pl . Warto rozejrzeć się w tym salonie.
Awatar użytkownika
Rivarola
Posty: 6
Rejestracja: 26 wrz 2019, 14:41

Re: Okna premium czy standard?

Post autor: Rivarola »

Okna premium czy jakkolwiek je nazwać też są sprawdzone, ponieważ zazwyczaj są z drewna lub PCV np. z elementami z aluminium. Takie właśnie ma w swojej ofercie firma Nowe Okna np. drewniano-aluminiowe
http://noweokna.pl/profil-okienny/duoline-meranti-78. Bardzo nowoczesne zwłaszcza z zewnątrz, bo kolor aluminium można dopasować do elewacji, a jednocześnie drewno, czy będzie to sosna, czy jakieś drewno egzotyczne, daje ono efekt ciepła i przytulnego wnętrza :)
Awatar użytkownika
Ruzica
Posty: 51
Rejestracja: 12 mar 2019, 15:21

Re: Okna premium czy standard?

Post autor: Ruzica »

w sumie wazne, żeby były szczelne:)
a przepłacać nie lubie
Awatar użytkownika
emka012
Posty: 164
Rejestracja: 07 kwie 2019, 11:16

Re: Okna premium czy standard?

Post autor: emka012 »

Przede wszystkim musisz znaleźć sobie odpowiedniego producenta, który zajmuje się produkcją okien i na pewno znajdziesz takiego, który spełni wszystkie Twoje oczekiwania. Myślę, że dobrą firmą do polecania będzie firma Drutex. Możesz szukać ich w różnych miastach i na pewno zaskoczą Cię wysoką jakością swoich okien.
Awatar użytkownika
ulkaa
Posty: 86
Rejestracja: 14 cze 2019, 18:12

Re: Okna premium czy standard?

Post autor: ulkaa »

Ja myślę o oknach aluminiowych od tego producenta https://www.petecki.eu/gdzie-kupic/ Widziałam, że mają wiele salonów firmowych w całej Polsce i jutro w wolnej chwili sprawdzę czy sa też w naszym mieście. Od dawna szukam okien wysokiej jakości i oferta firmy Petecki najbardziej mi odpowiada. Ktoś z was korzystał z jej usług?
Awatar użytkownika
ludwik_p
Posty: 2
Rejestracja: 04 gru 2019, 9:03
Lokalizacja: Lubin
Kontakt:

Re: Okna premium czy standard?

Post autor: ludwik_p »

wybierając okna warto sprawdzić profil okienny. Jaki jest najlepszy piszą na blogu "Dom na głowie". Pozwolę sobie podać link: http://dom-na-glowie.pl/dom/70-czym-wyr ... le-okienne Mam nadzieję, że po przeczytaniu będziecie choć trochę więcej wiedzieć.
Awatar użytkownika
Eliza111
Posty: 190
Rejestracja: 26 mar 2019, 17:10

Re: Okna premium czy standard?

Post autor: Eliza111 »

Ja mam okna premium. Teraz zastanawiam się nad zakupem czegoś takiego jak okiennice wewnętrzne. Znalazłam fajną ciekawą ofertę na stronie Shutters koniecznie zobaczcie i dajcie znać co o tym sadźcie . Ma ktoś może u siebie takie okiennice możecie coś mi o nich więcej opowiedzieć??
Awatar użytkownika
linia
Posty: 112
Rejestracja: 18 maja 2019, 13:56

Re: Okna premium czy standard?

Post autor: linia »

Zdecydowanie okna premium. Moim zdaniem okna to poważny zakup i warto zainwestować w wysokiej jakości stolarkę. My mamy okna z PCV zakupiliśmy je w salonie z oknami w naszym mieście, natomiast producentem okien jest firma Oknoplast. Jesteśmy bardzo zadowoleni z wyboru okien tej właśnie firmy. Oprócz jakości okien i ich estetyki chciałam zauważyć, że dostaliśmy najdłuższą gwarancję aż 7 lat, a konkurencja dawała nam od 3-5 lat. To trochę za mało.
ODPOWIEDZ