Opakowania do żywności

To miejsce na najróżniejsze tematy, niekoniecznie związane z modą. Sprawdź!
Awatar użytkownika
ryba
Posty: 84
Rejestracja: 08 sty 2019, 13:38

Opakowania do żywności

Post autor: ryba »

Chciałabym wypuścić swoje produkty spożywcze na rynek. Oczywiście potrzebuję do nich odpowiednich opakowań. Czy możecie mi polecić jakąś firmę, która się w tym specjalizuje? A może znacie drukarnię https://bisspackaging.co.uk/?

baza brązująca w7
Awatar użytkownika
Gonia25
Posty: 112
Rejestracja: 10 lut 2019, 16:18

Re: Opakowania do żywności

Post autor: Gonia25 »

Skoro chcesz pakować i sprzedawać żywność to na pewno przyda Ci się urządzenie do pakowania próżniowego żywności - http://www.adler.com.pl/index.php/Main/Produkt/ad_4484. Taki sposób pakowania usuwa tlen z żywności, przez co przedłuża jej trwałość i przydatność do spożycia. Dziękki temu mniej produktów będzie się marnowało.
:)
Awatar użytkownika
sknerus
Posty: 70
Rejestracja: 07 sty 2019, 14:09

Re: Opakowania do żywności

Post autor: sknerus »

Kartony są dużo bardziej ekologiczne. Dlatego ja polecam opakowania kartonowe prosto od ich producenta - firmy https://www.amtkartony.pl/. Warto zapoznać się bliżej z ich ofertą.
Awatar użytkownika
Miminka
Posty: 33
Rejestracja: 28 cze 2019, 14:22

Re: Opakowania do żywności

Post autor: Miminka »

Jeśli zajmujecie się produkcją lub sprzedażą żywności to faktycznie konieczne jest wybranie odpowiedniego opakowania. Poza tym ważne jest jeszcze odpowiednie oznakowanie produktu. Jesli na opakowaniu nie ma żadnych napisów to można informację o produkcie umieścić na etykiecie. Etykiety wysokiej jakości możecie zamówić od firmy https://labelexpress.eu/ . Na ich stronie możecie samodzielnie skonfigurować etykietę dopasowaną do Waszych produktów.
Awatar użytkownika
calineczka
Posty: 74
Rejestracja: 12 lis 2019, 22:26

Re: Opakowania do żywności

Post autor: calineczka »

Przepisy dotyczące żywności są restrykcyjne. Transport produktów spożywczych powinien odbywać się według konkretnych wytycznych. Nasza firma posiada specjalne opakowania izolacyjne od firmy Hirsch Porozell http://www.hirsch-porozell.pl/opakowani ... cyjne.html, więc produkty są odpowiednio zabezpieczone. Nie musimy się niczym martwić. Jeśli potrzebujecie przewozić towary w konkretnej temperaturze, to opakowania ze styropianu sprawdzają się najlepiej.
Awatar użytkownika
oliwekGROSZ
Posty: 6
Rejestracja: 22 mar 2020, 10:41

Re: Opakowania do żywności

Post autor: oliwekGROSZ »

Najlepiej unikać plastiku :P
Awatar użytkownika
parkon
Posty: 195
Rejestracja: 22 sty 2020, 17:07

Re: Opakowania do żywności

Post autor: parkon »

W sklepie https://neopak.pl/ są dostępne różne opakowania, myślę, że do żywności także coś się znajdzie. Ja kupuje u nich już od kilku miesięcy kartony oraz folie bąbelkową i dla mnie wszystko odpowiada. Produkty są bardzo dobrze zapakowane i co najważniejsze są wytrzymałe i nie muszę martwić się o swoje przesyłki.
etela

Re: Opakowania do żywności

Post autor: etela »

Wybór dobrego producenta opakowań jest bardzo ważny, powinniśmy zwracać szczególną uwagę na jakość oraz środowisko. Producent https://yanko.com.pl/ oferuje jakościowe opakowania z troską o środowisko więc myślę, że będzie on dobrym wyborem

UWAGA! nie płaci za usługi SEO
Lenka

Re: Opakowania do żywności

Post autor: Lenka »

W branży opakowań liczy się innowacyjność i dostosowanie do potrzeb klienta. Dlatego też oferta producent opakowań foliowych na https://www.efekt.eu/oferta/rozne może przyciągnąć uwagę tych, którzy szukają nie tylko jakości, ale i funkcjonalności w swoich opakowaniach. Warto sprawdzić.
Piterrr

Re: Opakowania do żywności

Post autor: Piterrr »

Dla wielu producentów pieczywa torebki foliowe są niezbędnym elementem pakowania, który zapewnia dłuższą trwałość i atrakcyjny wygląd produktów. Ciekawą opcją są torebki foliowe dostępne na https://www.efekt.eu/oferta/piekarnictwo, które łączą w sobie praktyczność i estetykę, będąc jednocześnie wygodnym rozwiązaniem pakunkowym.
Margo9

Re: Opakowania do żywności

Post autor: Margo9 »

W dzisiejszych czasach ważne jest, aby wybierać produkty, które są zarówno funkcjonalne, jak i przyjazne dla środowiska. Producent opakowań foliowych Efekt oferuje szeroką gamę rozwiązań, które spełniają te wymagania. Dowiedz się więcej na https://www.efekt.eu, gdzie znajdziesz szczegółowe informacje na temat oferty. Warto zainwestować w opakowania, które są zarówno trwałe, jak i ekologiczne.
Karek

Re: Opakowania do żywności

Post autor: Karek »

Jeśli szukasz folii termokurczliwej, Colormark oferuje produkty, które zapewniają doskonałą ochronę i stabilność pakowanych towarów. Folia ta jest idealna do zabezpieczania i transportu różnych produktów. Sprawdź szczegóły na https://www.colormark.pl/produkcja-foli ... kurczliwa/
ODPOWIEDZ