Pasy Smart Kid Belt

To miejsce na najróżniejsze tematy, niekoniecznie związane z modą. Sprawdź!
Awatar użytkownika
fiona45
Posty: 83
Rejestracja: 28 kwie 2019, 13:58

Pasy Smart Kid Belt

Post autor: fiona45 »

Co sądzicie o pasach Smart Kid Belt? Sprawdzają się w użytkowaniu? Widziałam ciekawe propozycje tego typu dla dzieci i sama zastanawiam się nad zakupem dla 9 latka i 5 latka. Mają certyfikaty i atesty : https://smartkidbelt.com/pl/ . Na pewno by się sprawdziły w pełni.
Awatar użytkownika
Klimka
Posty: 114
Rejestracja: 27 lut 2019, 9:38

Re: Pasy Smart Kid Belt

Post autor: Klimka »

ja jestem bardzo z nich zadowolona, mam dla starszego syna od zeszłego roku i używamy bardzo często. Czytałam, oglądałam testy i wiem że to bezpieczne rozwiązanie
Awatar użytkownika
lila87
Posty: 35
Rejestracja: 11 mar 2019, 13:38

Re: Pasy Smart Kid Belt

Post autor: lila87 »

U nas też od jakiegoś czasu użytkujemy i nie zauważyłam negatywnego wpływu na ich użytkowanie. Wręcz przeciwnie dzieci są zadowolone, szybko można je zapiąć w innym samochodzie i są bezpieczne.
Awatar użytkownika
jimka
Posty: 98
Rejestracja: 11 mar 2019, 11:20

Re: Pasy Smart Kid Belt

Post autor: jimka »

tez wlasnie mamy dla dzieciakow. u nas w aucie wprawdzie jeszcze jezdza w fotelikach ale jak jakas taksowka, czy z dziadkami to juz skb. sprawdza sie super.
Awatar użytkownika
zofia333
Posty: 66
Rejestracja: 30 lip 2019, 18:36

Re: Pasy Smart Kid Belt

Post autor: zofia333 »

Jak dla mnie najlepsza opcja dla starszych dzieci zamiast podkładek. I na pewno jest to bardzo bezpieczna opcja. Zwłaszcza, ze są pokazane filmiki na YT czy na profilu FB
Awatar użytkownika
Ariellka
Posty: 2
Rejestracja: 29 sty 2020, 18:03

Re: Pasy Smart Kid Belt

Post autor: Ariellka »

Smart Kid Belt używamy od dobrych 5 miesięcy, jest wygodniejsze od fotelika. Aczkolwiek moje dziecko kwalifikuje sie juz do III grupy, dla niej jest wygodne i bezpieczne. Moim zdaniem dobra alternatywa dla fotelików nie pełnych dla starszych dzieci
Awatar użytkownika
LalkaPrusa
Posty: 39
Rejestracja: 29 lip 2019, 15:41

Re: Pasy Smart Kid Belt

Post autor: LalkaPrusa »

ja jeszcze wspomnę, ze są tacy, którzy w ogóle nie wspominają nic za bardzo na temat a w zasadzie nie pokazują testów fotelików, które rekomendują. Jak np na blogu osiemgwiazdek. Bardzo krytykują SKB
Awatar użytkownika
Malinka
Posty: 40
Rejestracja: 09 lis 2019, 14:21

Re: Pasy Smart Kid Belt

Post autor: Malinka »

Uwielbiam pasy smart kid belt. Zajmuje mało miejsca i mieści się w każdej torebce, A co najważniejsze jest bardzo bezpieczne. Jest również bardzo wygodny co poprawia naszym dzieciom komfort podróży :)
Awatar użytkownika
sylwia13
Posty: 7
Rejestracja: 21 lut 2020, 12:48

Re: Pasy Smart Kid Belt

Post autor: sylwia13 »

Osobiście jestem zadowolona z pasów smart kid belt. Zrezygnowałam już z podstawki, która była niewygodna. Syn nie lubił podróżować w aucie, teraz na szczęście odkąd posiadamy ten pas się zmieniło.
Awatar użytkownika
OskaruNia
Posty: 4
Rejestracja: 21 lut 2020, 15:17

Re: Pasy Smart Kid Belt

Post autor: OskaruNia »

Nie jestem fanem takich pasów...
Awatar użytkownika
zofia333
Posty: 66
Rejestracja: 30 lip 2019, 18:36

Re: Pasy Smart Kid Belt

Post autor: zofia333 »

Nie musisz byc fanem takich pasów ;) Tylko podaj konkretny argument, bo ogólnie fotelikarzom argumentów juz zaczyna brakować. Non stop pokazywane są testy przez niezależne instytuty, blogi itd. Poza tym wyraźnie SKB pisze o tym, ze przy zakupie pasów, trzeba wziąć pod uwagę wagę i wzrost dziecka, a nie tylko wiek. Jeżeli mam dziecko wyrośnięte w wieku 10 lat, to takie pasy sa jak najbardziej okay.
Zośka

Re: Pasy Smart Kid Belt

Post autor: Zośka »

zofia333 pisze: ↑01 mar 2020, 11:50 Nie musisz byc fanem takich pasów ;) Tylko podaj konkretny argument, bo ogólnie fotelikarzom argumentów juz zaczyna brakować. Non stop pokazywane są testy przez niezależne instytuty, blogi itd. Poza tym wyraźnie SKB pisze o tym, ze przy zakupie pasów, trzeba wziąć pod uwagę wagę i wzrost dziecka, a nie tylko wiek. Jeżeli mam dziecko wyrośnięte w wieku 10 lat, to takie pasy sa jak najbardziej okay.
Tutaj fajnie przedstawiono jak się tym wszystkim manipuluje:
https://smartkidbelt.com/pl/blog/news/k ... inie-ece44
Wszelkie organizacje jak ADAC itp. to obecnie wielki problem. Bo mają zaufanie opinii ale potrafią ustawiać rankingi w zgodzie z przemysłem. Tylko naprawdę niezależne testy mają racje bytu. A jak widać w artykule branża fotelikowa mocno naciska na zmiany w prawie.
ODPOWIEDZ