Pieski

To miejsce na najróżniejsze tematy, niekoniecznie związane z modą. Sprawdź!
zuuuśśśka1

Pieski

Post autor: zuuuśśśka1 »

Mam dla was ciekawy artykuł https://www.zpazurem.pl/artykuly/zachow ... cyjne_psow
o pieskach, a właściwie o psiej reprodukcji, kiedy?, Jak? i ewentualne problemy.
Myślę że bardzo ciekawy i przydatny. :D
Miśko

Re: Pieski

Post autor: Miśko »

To jeszcze podrzucam stronę https://mojzdrowyfutrzak.elanco.com/pl/zdrowie/ ze wskazówkami i informacjami dotyczącymi utrzymywania psa w zdrowiu i dobrej kondycji, tego, co można zrobić, jeśli pies zachoruje oraz informacje na temat różnorakich psich chorób. Znajdziecie szereg ciekawych porad i ciekawostek dotyczących tego, jak dbać o zdrowie swojego psa.
Malówka

Re: Pieski

Post autor: Malówka »

A jaką karmę podajecie psiakom? U nas od pewnego czasu wiedzie prym Psi Bufet. Bardzo dobra jakościowo, z dobrym składem, dużo mięska w tym podrobów. No i w ogóle super koncepcja że to nie masówka, tylko robiona karma dla konkretnego psa na podstawie ankiety
Iśka

Re: Pieski

Post autor: Iśka »

Mój piesek akurat nalezy do niejadków i bardzo ciężko było nam znaleźć dla niego odpowiednią karmę. W końcu zasmakował w Bozicie i teraz kupujemy już tylko to. Ma dobry skład, bez sztucznych zapychaczy , antybiotyków czy gmo. A co ważniejsze, nigdy nie mieliśmy po niej problemów zdrowotnych.
mamuśśka

Re: Pieski

Post autor: mamuśśka »

Mamy w domu Labradora, który cały czas był ulubionym pupilem. Sytuacja nieco się zmieniła, jak w domu pojawił się nowy mieszkaniec - kot. Początki były ciężkie, ale obecnie są na etapie tolerowania siebie nawzajem. Kto wie, może kiedyś się nawet zaprzyjaźnią ;) Po przeczytaniu artykułu https://johndog.pl/blog/kot/rosliny-kwi ... -dla-kota/ musiałam tylko zmienić nieco wystrój naszego mieszkania. Okazało się, że niektóre rośliny są dla kotów trujące. Wiedzieliście o tym?
Zosieńka

Re: Pieski

Post autor: Zosieńka »

Iśka pisze: ↑19 lut 2021, 17:54 Mój piesek akurat nalezy do niejadków i bardzo ciężko było nam znaleźć dla niego odpowiednią karmę. W końcu zasmakował w Bozicie i teraz kupujemy już tylko to. Ma dobry skład, bez sztucznych zapychaczy , antybiotyków czy gmo. A co ważniejsze, nigdy nie mieliśmy po niej problemów zdrowotnych.
To dokładnie identycznie jak mój Ares! Straszny z niego wybredny niejadek;) Ale odkąd zamawiam mu Bozite to widzę, że nawet ją zjada ze smakiem więc na razie zostajemy przy tej karmie;)
ODPOWIEDZ