Plisy

To miejsce na najróżniejsze tematy, niekoniecznie związane z modą. Sprawdź!
Domin

Plisy

Post autor: Domin »

Koniecznie plisy DUET a nie zwykłe. Zasłaniają okno idealnie i nie przepuszczają swiatła. Tylko takie mają na https://www.dekoroleta.pl Mamy takie u siebie i jesteśmy bardzo zadowoleni.
aknoo

Re: Plisy

Post autor: aknoo »

U mnie na przykład problemy są związane z tym, jaka powinna być farba do okna i drzwi zewnętrznych i co ja mam znaleźć w tym temacie. Dlatego jeśli już, to jestem ciekawa, co mi wskażecie. Dodatkowo sprawiam sobie niektóre kwestie i nie wiem, co robić.

el gato verde
Baska8

Re: Plisy

Post autor: Baska8 »

Co powiesz na takie rozwiązanie jak markiza na taras, które w stu procentach spełnią Twoje oczekiwania? Na stronie https://noveo.com.pl/markizy/markizy-tarasowe trafisz na naprawdę wysokiej jakości rozwiązania, które w stu procentach będą odpowiadać wszelkim gustom. Ich propozycje to jakość na wysokim poziomie.
aśka

Re: Plisy

Post autor: aśka »

Z tego co ostatnio słyszałam to jednak dosyć dobrym rozwiązaniem są plisy okienne Nafi. Faktycznie wyróżniają się one bardzo dobrą jakością i przede wszystkim ładnie wyglądają co jest też ważne
moniakas

Re: Plisy

Post autor: moniakas »

Pamiętajcie kochani, że meble ogrodowe to nie jest jakiś tam pikuś, o nie trzeba odpowiednio dbać, a nie każdy preparat się do wszystkiego nada, to też jest ważne. Dlatego lepiej poczytać np.: czym impregnować drewno sosnowe , zanim się coś zakupi. Wiem, co mówię, znam się trochę na tym. Nie dużo, ale trochę owszem.
ODPOWIEDZ