Pomoc chorym dzieciom

To miejsce na najróżniejsze tematy, niekoniecznie związane z modą. Sprawdź!
Awatar użytkownika
Modzika
Posty: 112
Rejestracja: 16 sty 2019, 18:28

Pomoc chorym dzieciom

Post autor: Modzika »

Pomagacie chorym dzieciom? Ja bardzo lubię wspierać różne instytucje charytatywne takie jak Fundacja Szlachetny Gest https://szlachetnygest.pl/ . Szukają osób, których celem jest niesienie pomocy poszkodowanym przez los. Jeśli także chcecie zostać częścią ich akcji, to dołączcie i zostańcie darczyńcami.
Awatar użytkownika
florek80
Posty: 5
Rejestracja: 10 maja 2019, 14:07

Re: Pomoc chorym dzieciom

Post autor: florek80 »

Oferta jest jak najbardziej zachęcająca. Zdecydowanie polecam to innym forumowiczom.
Może cierpienie jest użyteczne, może otwiera przed człowiekiem inne horyzonty (...) może nie jesteśmy w stanie pojąć sensu tego, co nas spotyka."
Awatar użytkownika
puchinka
Posty: 103
Rejestracja: 05 sty 2019, 18:14

Re: Pomoc chorym dzieciom

Post autor: puchinka »

Oczywiście że warto wspomóc tą fundację, która bardzo dużo robi dobrego dla tych dzieci chorych, ja też w tym roku przekazałam 1 % na tą samą fundację http://szlachetnygest.pl/ i jeśli będzie mi to dane to co roku będe przekazywać, jeśli nawet będę miała jakieś zaskurniaki to przeleje na konto fundacji, warto pomagać.
Awatar użytkownika
czystek
Posty: 83
Rejestracja: 17 maja 2019, 17:10

Re: Pomoc chorym dzieciom

Post autor: czystek »

Modzika pisze: ↑12 maja 2019, 18:08 Pomagacie chorym dzieciom? Ja bardzo lubię wspierać różne instytucje charytatywne takie jak Fundacja Szlachetny Gest https://szlachetnygest.pl/ . Szukają osób, których celem jest niesienie pomocy poszkodowanym przez los. Jeśli także chcecie zostać częścią ich akcji, to dołączcie i zostańcie darczyńcami.
Wiadomo,że chyba każdy lubi pomagać innym gdyż tak zostaliśmy wychowani. Ale nie zawsze wiemy gdzie szukać pomocy i komu ją dać. Więc jak się dowiedziałaś o Fundacji Szlachetny Gest https://szlachetnygest.pl/ ? bo ja nigdzie nie znalazłam wzmianki o tej fundacji a szkoda
ODPOWIEDZ